همکاری Spotify با دستیار هوشمند فیس بوک

دستیار هوشمند فیس بوک مسنجر با نام M حالا پیشنهادهای Spotify را در مکالمات شما با دوستانتان نمایش خواهد داد. این پیشنهاد‌ها زمانی نمایش داده می‌شوند که شما در مکالماتتان از نام خواننده یا موزیک خاصی استفاده کنید، البته جملاتی چون Listen to Music ، Play Some Music و Find Music هم Spotify را در مکالمات شما فعال خواهد کرد.

درخواست‌هایی که باعث می‌شود Spotify در مکالمات فیس بوک مسنجر شما ظاهر شود دو دسته‌اند: از کلماتی چون Listen یا Music استفاده کنید؛ که در این حالت صفحه موزیک‌های اخیر شما باز می‌شود و خواننده‌های مورد علاقه شما ظاهر می‌شود که می‌توانید از میان آن‌ها موزیک خاصی را انتخاب کنید و بفرستید.

اگر نام خواننده یا موزیک خاصی در مکالماتتان برده‌اید، صفحه آن خواننده در اسپاتیفی برای شما نشان داده می‌شود. در این حالت نیازی نیست که شما حتماً از کلمه Music یا Listen  استفاده کرده باشید، دستیار هوشمند فیس‌بوک نام خواننده‌ها را مکالمات شما شناسایی می‌کند و نشان می‌دهد.

در هر دو حالت اگر شما روی لینک کوچکی که در صفحه مسنجر ظاهر شده کلیک کنید محتوای کامل آن نمایش داده می‌شود.

همکاری فیس بوک با Spotify در ماه مارس سال 2017 آغاز شد، زمانی که آیکونی برای اشتراک‌گذاری و ارسال موزیک در اسپاتیفی قرار گرفت. در ماه جولای نیز امکان به اشتراک‌گذاری و ساخت پلی لیست مشترک در مسنجر فیس‌بوک برای کاربران این شبکه مجازی فعال شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.