بندهای کلاسیک بر تن اپل واچ های قرن 21

بند ساعت مچی‌های قدیمی پدران و پدربزرگ‌های خود را به خاطر می‌آورید؟ بندهای پر از خاطره و نوستالژیک کشی استیل ضدلک. اکنون شرکت Speidel این بندهای کلاسیک و قدیمی را از زیر گردوخاک صندوقچه‌ها دوباره بیرون آورده و بر تن اپل واچ‌های هوشمند کرده است.

 

اپل واچ

با بندهای Twist-O-Flex، اپل واچ‌های هوشمند قرن بیست‌ویک کمی حال و هوای ساعت‌های قدیمی را به خود گرفته‌اند و احتمالاً همین ترکیب متناقض کلاسیک و مدرنیته هم باعث شده که جذابیت بیشتری برای متقاضیان بندهای مد روز پیدا کنند. بندهای کلاسیک برای هر دو مدل اپل واچ 38 میلی‌متری و 42 میلی‌متری سری اول و دوم طراحی شده است.

شرکت Speidel که تولیدکننده ساعت مچی و بندهای آن‌ها است بندهای متال مدل کلاسیک ساعت‌های اپل واچ را طوری طراحی کرده است که زمانی که کشیده می‌شوند کش بیایند و سایز آن تا 5 اینچ کشیده شود.

اپل واچ

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده این مدل بندها، سادگی و راحتی آن‌ها است. شما خیلی راحت بدون باز و بسته کردن قفل ساعت می‌توانید ساعت را به بیرون یا داخل هل دهید. این بندها در عین محکم بودن ضد عرق و ضد آب نیز هستند. دیزاین این بندها نیز هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد حتی اگر یک صده از عمر آن‌ها نیز گذشته باشد باز هم طرفداران خود را خواهد داشت.

به گزارش Bloomberg، شرکت Speidel این بندها را 50 دلار قیمت گذاشته است که نسبت به سایر بندهای اپل واچ قیمت نسبتاً مناسبی دارد.

پس اگر شما هم طرفدار دیزین‌های راحت و کلاسیک و ساده و ادغام آن با تکنولوژی مدرن هستید وقت را تلف نکنید و یک بند Twist-O-Flex از شرکت Speidel برای اپل واچ خود بخرید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.