افتتاح اولین اپل استور جنوب شرق آسیا و در کشور سنگاپور

دیروز طرفداران Apple در جنوب شرقی آسیا شاهد اتفاق بزرگی بودند چرا که اپل به طور رسمی اولین اپل استور خود را در این منطقه و آن هم در پایتخت سنگاپور افتتاح کرد.

این فروشگاه جزو 9 اپل استور بزرگ دنیا و هم ردیف اپل استور دبی و نیویورک قرار گرفته است که با نمایی شیشه ای و ارتفاعی معادل 36.57 متر ساخته شده است. این فروشگاه در بلوار Orchard Road، یکی از بزرگترین مراکز خرید و جاذبه های توریستی سنگاپور قرار گرفته است.

افتتاح اولین اپل استور جنوب شرق آسیا

برق مورد نیاز این اپل استور به طور کامل از انرژی خورشیدی تامین می شود و برای جلب توجه بازدیدکنندگان به حفظ محیط زیست، در دکوراسیون بخش مرکزی طبقه دوم آن از درخت های وارداتی از چین استفاده شده است. طراحی پله های هدایت شده به طبقه دوم هم از طراحی Apple Park در کوپرتینو الهام گرفته شده است. طبق ادعای اپل، در حال حاضر 237 کارمند با تجربه در زمینه علوم کامپیوتری و فروش محصولات هوشمند برای این اپل استور به کار گرفته شده اند.

افتتاح اولین اپل استور جنوب شرق آسیا

این فروشگاه از این پس عضو 500 فروشگاه رسمی Apple در سراسر دنیا و یکی از مهم ترین فروشندگان محصولات اپل در این منطقه به حساب می آید، علاوه بر اینکه ساختمان آن میزبان برنامه های مختلف اپل، شامل ورک شاپ ها، کلاس های آموزشی و رویداد های مختلف این کمپانی خواهد بود.

افتتاح اولین اپل استور جنوب شرق آسیا

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.