پرچمدار جدید سامسونگ رقیب پرعیب Apple

سامسونگ گلکسی S8 بعد ازعرضه، به سرعت به یکی از خبرسازترین گوشی های 2017 و هدف های خرید برخی عاشقان تکنولوژی تبدیل شد. اما این پرچمدار با وجود سنسور اثر انگشت که به صورت نامتعارفی در پشت دستگاه قرار گرفته و خطای red screen  حالا با یک مشکل جدیدتر و جدی تری روبروست که به احتمال زیاد شما را از خرید این تازه وارد منصرف خواهد کرد.

البته در اینکه گلکسی جدید دارای صفحه نمایشی بزرگ ، با کیفیت و ظاهری زیبا است شکی نیست؛ اما این فاکتورها دلایلی کافی برای خرید یک گوشی گران قیمت به شمار نمی رود. با توجه به تجربه تلخ عرضه پرچمدار قبلی این شرکت، Note7 و متعاقبا شکست سنگین تجاری سامسونگ در پی آن، همه منتظر ارائه مدلی بی عیب و نقص از طرف این شرکت بودند ولی وجود گزارش های بی شمار ارور red screen، کار نکردن هر از چند گاه اسکنر چشم، طراحی حسگر اثر انگشت در بدترین جای ممکن و از همه جدی تر طراحی بدنه تمام شیشه ای شکننده این محصول خلاف این موضوع را ثابت کرد.

پرچمدار جدید سامسونگ رقیب پرعیب Appleاز فاصله 180 سانتی متری ، با یک بار افتادن

همه شکوه، درخشندگی و زیبایی S8 به لطف بدنه تمام کریستال آن است، که به یکباره با افتادن گوشی از دستتان نیست و نابود خواهد شد.

تیم حرفه ای تست مقاومت گوشی (SquareTrade) با تست افتادن گلکسی جدید اذعان کرده اند که S8 تنها تلفن هوشمندی است که هیچ مقاومتی در برابر ضربه از خود نشان نمی دهد و با اولین برخورد با زمین از تمام نقاط دچار شکستگی شدید می شود.

پرچمدار جدید سامسونگ رقیب پرعیب Apple

البته باید توجه داشت که همه گوشی های بازار مقاومت نسبی در برابر شکستگی به هنگام افتادن دارند ولی در مورد S8 این مسئله کاملا منتفی است و خسارتی برابر با خرید یک گوشی جدید به شما وارد می کند.

در آخر تیم حرفه ای SquareTrade به این مساله نیز اشاره کرد: مهم نیست که چطور گوشی S8 شما به زمین بیافتد، در هر صورت  صفحه نمایش «از کران گذر» آن با سنگ فرش پیاده رو یکی خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.