پشتیبانی از استریم زنده ReplayKit در به‌روز رسانی یوتیوب

در به‌روز رسانی اخیر اپلیکیشن یوتیوب قابلیت‌های جدیدی؛ از جمله قابلیت استریم زنده ReplayKit اضافه شده که بیشتر به نفع کاربران سیستم عامل iOS است.

پلتفرم ReplayKit در سیستم عامل iOS 9 برای توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفت که با آن می‌توانستند هر آنچه را که روی نمایشگر اتفاق می‌افتد ضبط کنند. در iOS 10 قابلیت پخش زنده به ReplayKit سیستم عامل iOS اضافه شد و آن را به یکی از مهم‌ترین جنبه‌های این سیستم عامل برای توسعه دهندگان تبدیل کرد.

در ماه ژوئن سال جاری اپلیکیشن YouTube Gaming امکان استریم زنده ReplayKit را برای کاربرانش فراهم کرد و حالا اپلیکیشن اصلی یوتیوب ReplayKit را پشتیبانی می‌کند.

برای استفاده از استریم زنده ReplayKit لازم است که شما حتماً نسخه iOS 10 را روی آیفون یا آیپدتان نصب کرده باشید. اپلیکیشن YouTube را هم به‌روز رسانی کنید. البته شما برای هرگونه استریم زنده در یوتیوب باید بیش از 100 مشترک داشته باشید که در مورد ReplayKit هم صدق می‌کند.

هم‌زمان با استریم کردن آنچه در نمایشگر شما می‌گذرد می‌توانید فایل صوتی یا ویدئویی را هم به آن اضافه کنید؛ برای مثال هم‌زمان با نمایش دادن یک قابلیت یا اپلیکیشن جدید می‌توانید در مورد آن توضیح دهید.

قابلیت دیگری که به اپلیکیشن یوتیوب اضافه شده کاهش تأخیر در زمان استریم زنده است که به آن Ultra-Low-Latency می‌گویند. حالا افراد می‌توانند بدون تأخیر و باکیفیت بهتر ویدئوهای خود را استریم کنند و زمان بیشتری برای ارتباط با مخاطبان خود و پاسخ به سؤالات آن‌ها خواهند داشت.

آپدیت جدید یوتیوب را می‌توانید به‌صورت رایگان از App Store دانلود کنید.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.