نتایج جالب توجه و جدید آزمایش کامل سقوط آیفون 10

این روزها طرفداران اپل تمام فکر و ذکرشان حول و حوش محصول جدید و خبر ساز اپل یعنی آیفون 10 (iPhone X) می چرخد. از قابلیت پرتره و سیستم ترودپس دوربین سلفی گرفته تا نمایشگر یکپارچه اولد و قابلیت تشخیص چهره یا همان فیس آیدی از هر جنبه که به این اعجوبه اپل بنگرید متوجه خاص بودن این محصول لوکس می شوید.

از آنجایی که همیشه بهترین بودن با خودش حاشیه و چالش هایی را به همراه دارد آیفون 10 نیز به عنوان پرچمدار جدید اپل از این قائله مستثنا نیست، تیم اپل مگ در خبرهای پیشین خود به موضوعاتی نظیر فریب دادن فیس آیدی آیفون 10 ، مشکل نویز صدای گوشی ، بخش ناچ یا فرو رفتگی بالای نمایشگر پرداخته است که اکثرا با بروز رسانی های نرم افزاری قابل حل می باشند .

در ساخت بدنه آیفون 7 و 8 همانطور که می دانید اپل از آلیاژ آلومینیوم سری 7000 صنعت هوافضا استفاده کرده است ولی با این تفاوت که 7 و 7 پلاس بدنه ای تمام فلزی دارند اما در آیفون 8 و 8 پلاس که نزدیک به یک ماه از عرضه آن می گذرد از شیشه نیز استفاده شده که ظرافت و زیبایی دو چندانی به آن داده است.

نتایج جالب توجه و جدید آزمایش کامل سقوط آیفون 10

در این بین، ابراز نارضایتی زودهنگام کاربران آیفون 8 و 8 پلاس از مقاومت کم شیشه پشت بدنه  دستگاه در برابر ضربه، افراد زیادی را در سراسر دنیا ترغیب کرد تا با عرضه رسمی آیفون 10 در سراسر دنیا میزان مقاومت این دستگاه فوق هوشمند را با انجام ازمایش های مختلف سقوط آزاد به چالش بکشند .

طبق ادعاهای اپل، مقاومترین و مستحکم ترین نوع شیشه در ساخت بدنه آیفون X یا همان 10 استفاده شده که به صورت یکپارچه با نواری فولادی ترکیب شده است، مطمئنا افراد بسیار کمی در دنیا حاضرند تنها برای فهمیدن میزان مقاومت دستگاه، آنرا در شرایط خطرناکی نظیر تست سقوط قرار دهند ولی اینبار یکی از یوتیوبرهای معروف که اتفاقا طرفدار دو آتشه اپل نیز هست دل را به دریا زده و برای از بین بردن کنجکاوی کاربران اپل دوست در سراسر دنیا این آزمایش نفس گیر و جذاب را انجام داده است و البته جهت کامل شدن این ازمایش انرا در کنار نسل قبلی اش یعنی ایفون 8 قرار داده است.

از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این کلیپ بنشینید و نظرات خود را چنانچه صاحب یکی از این دستگاه های دوست داشتنی هستید با ما در همین پست در میان بگذارید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.