پیش‌فروش آیفون 8 سه روز پس از رونمایی آن آغاز می‌شود

در پنج سال گذشته ماه سپتامبر، زمان برگزاری رویدادهای اپل در شش‌ماهه دوم سال بوده است. اپل در ماه سپتامبر هر پنج سال گذشته از نسل جدید آیفون خود رونمایی کرده است. با اپل مگ همراه باشید.

اگر به نشانه‌های موجود در مورد مراسم معرفی آیفون در سال‌های گذشته مراجعه کنیم بسیاری از سر نخ‌ها در مورد اتفاقاتی که قرار است از هفته آینده رخ دهند را پیدا خواهیم کرد. در پنج سال گذشته رویداد در نیمه اول ماه سپتامبر اتفاق افتاده و پیش‌فروش محصولات در مدت کوتاه چندروزه پس از معرفی شروع‌شده است و عرضه رسمی محصولات دقیقا ده روز پس از معرفی شروع می‌شود. در ادامه می‌توانید رویدادهای اپل از سال 2012 تا سال 2016 را ببینید:

iPhone 5 (2012) – Sept. 12 رویداد, Sept.14 پیش‌فروش, Sept. 21 عرضه.

– iPhone 5s (2013) – Sept. 10 رویداد, بدون پیش‌فروش, Sept. 10 عرضه.

– iPhone 6/6 Plus (2014) – Sept. 9 رویداد, Sept. 12 پیش‌فروش, Sept. 19 عرضه.

– iPhone 6s/6s Plus (2015) – Sept. 9 رویداد, Sept. 12 پیش‌فروش, Sept. 25 عرضه.

– iPhone 7/7 Plus (2016) – Sept. 7 رویداد, Sept. 9 پیش‌فروش, Sept. 16 عرضه.

با توجه به این نشانه‌ها و این حدس بر اینکه اپل به‌احتمال‌زیاد بر روی برنامه هرساله خود پایبند خواهد ماند می‌توان نتیجه گرفت که پیش‌فروش آیفون 8 و آیفون 7 اس از روز جمعه هفته آینده، پانزدهم سپتامبر در آمریکا شروع خواهد شد.

با همین الگوریتم می‌توانیم به تاریخ عرضه آیفون‌های بعدی نیز پی ببریم، بر همین اساس اپل یک هفته پس از پیش‌فروش و روز جمعه بیست و دوم سپتامبر را برای عرضه نهایی آیفون‌ها در نظر خواهد گرفت.

بااین‌وجود هنوز شایعاتی در مورد عرضه محدود آیفون‌های نسل بعدی، بخصوص آیفون 8 با صفحه‌نمایش OLED وجود دارد اما به‌طور کل باید منتظر بود و دید که آیا اپل تا تاریخ عرضه، تا چه تعداد آیفون جدید را برای فروش و عرضه آماده می‌کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.