مدیریت تشخیص چهره Photos در iOS 11

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در iOS 11 بهبود پیدا کرده، قابلیت تشخیص چهره در اپلیکیشن Photos  است. این قابلیت شما را قادر می‌سازد تا تصاویری که از یک فرد خاص در دستگاه خود ذخیره کرده‌اید را مدیریت کنید. هوش مصنوعی به‌کار رفته در iOS 11، می‌تواند افراد را از روی چهره تشخیص داده و عکس‌های ذخیره‌ شده در دستگاه شمارا بر اساس این افراد مرتب‌سازی کند.

مدیریت تشخیص چهره Photos در iOS 11

به لطف تکنیک machine learning به کار رفته در iOS جدید، دستگاه هوشمند شما می‌تواند افراد، اشیاء و صحنه‌های مختلف را بهتر از همیشه تشخیص دهد. این کار می‌تواند برای ساخت هر چه‌بهتر Memories و تشخیص و مدیریت بهتر افراد کمک کند. اما یکی از قابلیت‌های پنهانی که در iOS 11 با استفاده از این ویژگی وجود دارد، امکان اضافه کردن افراد جدید به صورت دستی و غیر اتوماتیک است. اگر نسخه بتای iOS 11 را روی دستگاه خود نصب‌ کرده باشید، ممکن است در نگاه اول به این نتیجه برسید که قابلیت اضافه کردن یک فرد جدید یا همان Add People در Photos وجود ندارد. اما حقیقت این است که این قابلیت با اجرای یک ترفند بسیار ساده قابل‌ استفاده است.

مدیریت تشخیص چهره Photos در iOS 11

برای اضافه کردن چهره‌ای جدید در iOS 11، کافی است یک عکس ذخیره‌ شده از فرد موردنظر را پیداکرده، و سپس عکس را به سمت بالا Swipe کنید تا عکس افراد دیگر و Memories نشان داده شود. حال روی صورت شخص موردنظر ضربه زده تا صفحه‌ای جدید برای آن فرد ساخته شود. در صفحه بعدی که روبروی تان قرار می گیرد می‌توانید نام و دیگر اطلاعات موردنظرتان را تغییر دهید. با استفاده از این روش به‌ آسانی می‌توانید تمام عکس‌های ذخیره‌ شده در iPhone یا iPad را بر اساس افرادی که در عکس‌ها حضور دارند مرتب کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.