ویرایش حرفه‌ای تصاویر با Photo Lab

Photo Lab با رابط کاربری ظریف، گزینه‌های آسان و دایره وسیعی از فیلترها، یکی از پرکاربردترین برنامه‌های ویرایش عکس در iOS به‌حساب میاید. با اپل مگ همراه باشید.

ویرایش عکس به روش فیلتر گذاری یکی از پر کاربردترین و در عین‌ حال محبوب‌ترین روش‌ها برای ویرایش تصاویر است. همین مسئله باعث شده گزینه فیلترگذاری به‌عنوان یک آپشن اصلی و یا فرعی در اپلیکیشن های مختلف وجود داشته باشد.

اپلیکیشن ویرایش حرفه‌ای Photo Lab با مجموعه‌ای وسیع از فیلترهای ثابت و متحرک یکی از پر کاربردترین و منحصر به ‌فردترین گزینه‌های دسته ویرایش و ادیت عکس در اپ‌استور به‌ حساب میاید. Photo Lab علاوه بر فیلترهای ثابت نظیر آنچه تا پیش‌ازاین در اپلیکیشن رسمی اینستاگرام و Prisma دیده‌ شده، مجهز به فیلترهای متحرک برای ساخت تصاویر متحرک با فرمت GIF نیز هست.

Photo Lab همچنین دارای فریم‌های گوناگون و متفاوت، قابلیت مونتاژ چهره و بیش از هشت‌صد افکت مختلف دیگر نیز هست و می‌تواند به‌تنهایی شمارا ازنظر اپلیکیشن های مشابه دیگر در دستگاه هوشمندتان بی‌نیاز کند.

این اپلیکیشن از هوش مصنوعی انحصاری خودش استفاده می‌کند به همین دلیل روند ترکیب حرفه‌ای هم‌زمان دو عکس با یکدیگر به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

ویرایش حرفه‌ای تصاویر با Photo Lab

این اپلیکیشن به ‌صورت رایگان در اپ‌استور موجود است، بااین‌حال برخی از قابلیت‌های Photo Lab در نسخه Pro آن با قیمت 4.99 دلار، قابل‌ دسترسی است. Photo Lab Pro امکان ویرایش و ادیت بهتر تصاویر، و منحصراً چهره افراد را دارد و می‌توان با آن افکت‌های بی‌ نظیر و جذاب‌تری را رو چهره افراد مختلف اعمال کرد. Photo Lab Pro همچنین بیش از 500 افکت منحصر به خودش را دارد که در نسخه رایگان آن موجود نیست.

این اپلیکیشن 4.99 دلاری، نه‌ تنها یک ابزار فوق‌ العاده برای سرگرمی و شبکه‌های اجتماعی، بلکه یک ابزار کاملاً کارآمد برای گرافیست‌ها و افراد حرفه‌ای فعال درزمینهٔ ویرایش عکس است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.