ثبت ویدئو 4K با دوربین جلوی آیفون ۸

به لطف انتشار فرم‌ویر هوم‌پاد، توسعه‌دهندگان توانستند اطلاعات زیادی از آیفون 8 را منتشر کنند. یکی از این اطلاعات قابلیت ثبت ویدئو 4K با هر دو دوربین آیفون 8 است.

هفته گذشته اپل فرم‌ویر هوم‌پاد را منتشر کرد؛ محصولی که انتظار می‌رود در پاییز سال جاری عرضه شود و قطعاً یکی از موفق‌ترین محصولات شرکت اپل خواهد بود چراکه هوم‌پاد پیش از ورودش به بازار توانست در رده سوم اسپیکرهای خانگی قرار بگیرد. همچنین تلفیقش با دستیار هوشمند Siri و  تکنولوژی به‌کار رفته در این اسپیکر هوشمند یکی از چندین دلایلی است که باعث محبوبیت هوم‌پاد پیش از عرضه آن شده است.

حالا با انتشار فرم‌ویر آن بسیاری از توسعه‌دهندگان در مدت کوتاهی توانستند اطلاعات بسیاری از کارایی خود محصول و همچنین اطلاعات مرتبط با آیفون 8 را فاش کنند. آیفون 8 تاکنون پر حاشیه‌ترین محصول اپل به‌حساب می‌آید، هزاران خبر در رابطه با ظاهر، عملکرد و نمایشگرش در فضای مجازی منتشرشده اما کدهای فرم‌ویر هوم‌پاد تصویر واضح‌تری از این محصول به مخاطبانش ارائه داده است.

ثبت ویدئو 4K با دوربین جلوی آیفون 8

توسعه‌دهندگان از میان کدهای فرم‌ویر هوم‌پاد دریافتند که دوربین جلوی آیفون 8 قابلیت ثبت ویدئو 4K را خواهد داشت، البته این خبر آن‌قدرها هم هیجان‌انگیز و جنجالی به‌حساب نمی‌آید چراکه در حال حاضر دوربین اصلی آیفون 7 نیز ویدئو 4K ثبت می‌کند ولی حالا هر دو دوربین آیفون می‌تواند تصاویری باکیفیت 4K ثبت کند در حالی‌ که دوربین جلوی آیفون 7 می‌تواند تنها ویدئوهای باکیفیت 1080 را ثبت کند.

هفته پیش نیز بعد از انتشار فرم‌ویر هوم‌پاد یکی از توسعه‌دهندگان از قابلیت SmartCamera آیفون 8 رونمایی کرد، که هر دو دوربین آیفون 8 قابلیت شناسایی چهره کودک، حیوانات و مناظر مختلف را خواهند داشت که شناسایی این موارد منجر به تنظیم خودکار دوربین در شرایط مختلف خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.