اپل می‌گوید برخی Siri را به چشم درمانگر و مشاور می‌بینند

اپل در یکی از تبلیغات جدیدش برای استخدام نیروی انسانی، اعلام کرده که برخی از مردم دستیار هوشمند صوتی Siri را به‌عنوان یک درمانگر و مشاور می‌بینند و از افراد متخصص خواسته تا برای توسعه هرچه بهتر این دستیار هوشمند با اپل همکاری کنند. با اپل مگ همراه باشید.

اپل در تبلیغ جدید خود گفته که مردم مکالماتی بسیار جدی را با سیری برقرار می‌کنند. مردم با Siri در مورد بسیاری از موارد از یک روز پر استرس کاری گرفته تا داشتن مشغله‌های فکری روزمره حرف می‌زنند. آن‌ها Siri را به‌عنوان یکی از کمک‌های اضطراری و اورژانسی و یا مرجعی برای گرفتن مشاوره و داشتن زندگی سالم‌تر می‌دانند. اپل در ادامه این تبلیغ از متخصصان پرسیده که آیا علاقه‌مند به هوشمندتر کردن Siri هستند یا خیر.

اپل می‌گوید برخی Siri را به چشم درمانگر و مشاور می‌بینند

اپل همچنین در ادامه این تبلیغ مهارت‌های موردنیاز برای همکاری در توسعه Siri را نیز درج کرده است. اپل در ادامه این تبلیغ اعلام کرده که به افراد متخصص در زمینه روانشناسی و مهندسی نرم‌افزار با مدرک لیسانس یا فوق ‌لیسانس، و حداقل 5 سال تجربه کاری نیازمند است.

اقدام تبلیغاتی جدید اپل، حدس و گمان‌های زیادی در مورد آینده S‌iri و نقش دستیارهای هوشمند صوتی در زندگی انسان‌ها به وجود آورده است. S‌iri از سال 2013 مجهز به سیستم تشخیص افسردگی برای شناسایی افراد مستعد خودکشی شد و توانست بسیاری از افراد را که در معرض بحران‌های روحی و فکری بودند تشخیص دهد. بسیاری از محققان نیز بر این باورند که دستیارهای هوشمند مانند Si‌ri باید بهتر ازآنچه که امروز شاهد آن هستیم توسعه پیدا کنند تا در موارد اضطراری پزشکی پاسخگویی بهتری داشته باشند.

دستیار هوشمند صوتی اختصاصی اپل تاکنون توانسته اعتماد بسیاری از کاربران به خود جلب کنند. اپل تصمیم دارد تا کاربری و دسترسی این دستیار هوشمند صوتی را با ارائه محصولاتی مشابه هوم پاد در زندگی انسان ها افزایش دهد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.