عرضه Parallels Desktop 13 با قابلیت پشتیبانی از Touch Bar

نسخه 13 نرم‌افزار Parallels Desktop برای macOS دیروز، سه‌شنبه به‌طور رسمی منتشر شد. این نسخه از این نرم‌افزار محبوب مجازی ساز، قابلیت پشتیبانی از نسخه جدید سیستم‌عامل macOS High Sierra را به همراه آپدیت Fall Creators ویندوز 10 دارد.
در کنار پشتیبانی از نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌های مک و ویندوز، مهم‌ترین تغییر اعمال‌شده در نسخه سیزدهم Parallels Desktop قابلیت پشتیبانی از Touch Bar در مک‌بوک پروهای جدید است. این قابلیت به کاربران مک‌بوک پروهای 2016 و 2017 که دستگاهشان مجهز به نوار لمسی است اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌های مختلف ویندوزی، نظیر Microsoft Outlook ، Excel ، PowerPoint و دیگر اپلیکیشن‌های منوی استارت ویندوز 10 را به همراه کورتانا و موارد پین شده در Taskbar دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این Parallels Desktop دارای سیستم جدید و بهبودیافته برای تنظیم دینامیک رزولوشن است و به کاربران اجازه می‌دهد تا پنجره سیستم‌عامل مجازی خود را به هراندازه دلخواهی که می‌خواهند؛ تنظیم کنند. همچنین بر اساس ادعای توسعه‌دهنده، نسخه سیزدهم سرعت بیشتری برای بوت آپ سیستم‌عامل مجازی دارد در کنار اینکه تصاویر و رنگ‌ها برای صفحه‌نمایش رتینا بهینه‌تر شده تا اپلیکیشن‌های ویندوز با کیفیت بهتری در صفحه‌نمایش مک‌بوک ها نشان داده شوند. حالت Picture-in-Picture جدید نیز اجازه مدیریت بهتر و آسان‌تر ماشین مجازی اجراشده را خواهد داد.

بر اساس ادعای توسعه‌دهنده Parallels Desktop، نسخه سیزدهم بیش از 47 درصد سریع‌تر از نسخه‌های قبلی به فایل‌ها و اسناد ذخیره‌ شده در ویندوز دسترسی خواهد داشت و با پشتیبانی بهتر از USB 3.0 و Thunderbolt می‌تواند سرعت انتقال اطلاعات بهتری داشته باشد.

Parallels Desktop 13 باقابلیت پشتیبانی از Touch Bar عرضه شد

Parallels همچنین ادعا کرده که بیش از 30 ابزار جدید برای نسخه سیزدهم عرضه کرده است که انجام کارهای روزمره با این نرم‌افزار را در کنار مک و ویندوز آسان‌تر خواهد کرد. این ابزار شامل نرم‌افزارهای پاک‌کننده درایو، تبدیل ویدئو، آرشیو کننده فایل‌ها، ساخته GIF، دانلود ویدئو و … می‌شود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.