ادعای جدید Ming-Chi Kuo درباره تیراژ تولید آیفون ۸

تقریباً تمام افرادی که فعالیت‌های پشت پرده اپل و اخبار و شایعات مربوط به آیفون 8 را پیگیری می‌کنند، Ming-Chi Kuo را می‌شناسند.

Kuo یکی از تحلیلگران مهم در حوزه محصولات و فعالیت‌های اپل است که در چند سال گذشته اکثر پیش‌بینی‌های او به حقیقت پیوسته است.

Kuo یکی از اولین تحلیلگرانی بود که در مورد تلاش اپل برای ساخت یک تلفن هوشمند با قابلیت‌های خاص به مناسبت دهمین سالگرد آیفون، سخن به میان آورده بود و حالا او برای بار دیگر تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های جدیدی از میزان تیراژ آیفون 8 در اولین روز عرضه آن به بازار مطرح کرده است.

او با اشاره به اینکه آیفون 8 در سه رنگ طلایی، مشکی و نقره‌ای تا پایان سپتامبر عرضه می‌شود؛ احتمال معرفی آیفون 8 با رنگ برنز را رد کرد و اعلام کرد که تیراژ تولیدی این محصول در روزهای ابتدایی عرضه به بازار بسیار کم‌تر از حد انتظار خواهد بود.

Ming-Chi Kuo در ادامه ادعا می‌کند که تنها 2 تا 4 میلیون واحد آیفون 8 در اولین روز برای فروش آماده خواهد بود. البته او در ادامه ادعا می‌کند که اپل برنامه‌ای ویژه و فشرده برای تولید انبوه 45 تا 50 میلیون واحد آیفون 8 تا پایان سال 2017 پیش رو دارد.

ادعای اخیر مطرح‌شده توسط Ming-Chi Kuo از آنجایی نشات می‌گیرد که اخبار ضدونقیض منتشر شده از Foxconn مدعی تأخیر در زنجیره تأمین پنل های OLED بوده است.

Ming-Chi Kuo همچنین در مورد آیفون 7 اس نیز پیش‌بینی‌هایی کرده است. بر اساس پیش‌بینی او اپل تلاش دارد تا پایان سال 2017، تیراژ iPhone 7s و iPhone 7s Plus را به ترتیب به 35 تا 38 میلیون واحد و 18 تا 20 میلیون واحد برساند.

پیش‌ از این نیز Ming-Chi Kuo پیش‌بینی‌های زیادی در مورد آیفون 8 کرده بود. او یکی از اولین افرادی بود که از غیرممکن بودن جایگذاری Touch ID در زیر پنل OLED  در iPhone 8 سخت گفت.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.