Olixar قاب محافظ iPhone 8 را تولید کرد

در حالی که طراحی بدنه و مشخصات سخت افزاری iPhone 8 هنوز در مرحله شایعه قرار دارند Olixar قاب محافظ iPhone 8 را تولید کرد.

شرکت Olixar مدتی است در زمینه تولید لوازم جانبی برای محصولات اپل فعالیت می کند. دو روز پیش تصاویری از محافظ صفحه نمایش ‌iPhone 8 در خبرگزاری ها پخش شد که به شایعات در مورد iPhone 8 بیش از گذشته دامن زد و حالا قاب محافظ این گوشی توسط Olixar تولید شده که مهر تاییدی بر شایعات گذشته در مورد تلفن هوشمند بعدی اپل خواهد بود.

با وجود اینکه طراحی بدنه و مشخصات سخت افزاری iPhone 8 هنوز در مرحله شایعه قرار دارند، به نظر می رسد که این کمپانی از طراحی قسمت پشتی و لبه ‌iPhone 8 تا حدی اطمینان دارد که خط تولید قاب های محافظ این محصول را آماده کرده است. جالب اینجا است که این قاب ها هم اکنون برای پیش فروش آماده شده اند. طبق ادعای وب سایت MobileFun، این کمپانی با استناد به اطلاعات و شماتیک به دست آورده از طریق کارخانه ها و افرادی که در کشورهای شرقی از جمله چین و هند دارد، این قاب ها را تولید کرده است.

با این وجود هنوز طراحی اصلی iPhone 8 در هاله ای از ابهام قرار دارد و معلوم نیست که طراحی این قاب ها دقیقا متناسب با iPhone 8‌ هست یا خیر.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.