اپلیکیشن جدید نینتندو سویچ برای iOS

شرکت نینتندو اخیرا یک اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS توسعه داده که با استفاده از آن دارندگان کنسول Nintendo Switch می توانند با یکدیگر مکالمه صوتی داشته باشند.  

نینتندو علاوه بر تایید این خبر که اپلیکیشن بعدی این کمپانی برای iOS یک بازی نیست بلکه یک اپلیکیشن کاربردی برای کاربران Switch است؛ اعلام نمود که این نرم افزار تا پایان ماه جاری میلادی آماده عرضه خواهد بود.

این نرم افزار که Nintendo Switch Online نام گرفته، قرار است با استفاده از دستگاه های مبتنی به iOS و اندروید، کاربران کنسول Swith را به یکدیگر ارتباط دهد. پس از انتشار این اپلیکیشن، گیمرهای کنسول سویچ می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تیم های مختلف ساخته و در آن عضو شوند. این تیم ها می توانند با تیم های دیگر به رقابت بپردازند. از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن این است که افراد می توانند از طریق آن با یکدیگر تماس صوتی گرفته و یکدیگر را به مسابقات آنلاین دعوت کنند.

ارتباط آنلاین یکی از مهم ترین قابلیت های کنسول های بازی به حساب می آید. مایکروسافت با Xbox Live و سونی با Play Station Network توانسته اند سکان بازی های آنلاین را در دست بگیرند و یک شبکه اجتماعی در حوزه بازی های ویدئویی ایجاد کنند. نینتندو نیز با معرفی این اپلیکیشن قصد دارد تا از قافله عقب نماند و کنسول همراه خود را از طریق این اپلیکیشن به قابلیت ارتباط گیمرها مجهز کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.