سرعت دویدن خود را با اپلیکیشن جدید نایک در Apple Watch ببینید

آپدیت جدید   Nike+ Run Club برای Apple Watch از این پس می تواند سرعت دویدن را از طریق Apple Watch نشان دهد.

با وجود همکاری تنگاتنگ اپل و نایک برای ساخت Apple Watch مدل Nike+ و همچنین ارائه اپلیکیشک Nike+ Run Club به صورت پیش فرض در آن، بسیاری از انتظاراتی که طرفداران این ساعت هوشمند از آن داشتند برطرف نشده بود. اما حالا آپدیت جدید اپلیکیشن Nike+ Run Club در Apple Watch این امکان را به ساعت هوشمند می دهد تا سرعت دویدن و حرکت کردن فرد را به صروت مستقیم و بدون وابستگی به iPhone نشان دهد.

قابلیت نشان دادن مستقیم سرعت دویدن در اپلیکیشن Nike+ Run Club نسخه اپل واچ تا پیش از این نیز به کاربران نشان داده می شد. اما در زمان انتخاب آن، پیامی مبنی بر فعال نبودن این قابلیت در اپل واچ نشان داده می شد و کاربران مجبور به مشاهده سرعت خود در iPhone بودند. اما آپدیت جدید به کاربران Apple Watch Nike+ امکان مشاهده در لحظه سرعت دویدن بدون وابستگی به iPhone را دارد.

طبق ادعای Nike، نسخه جدید برنامه Nike+ Run Club برای Apple Watch همچنین شامل رفع باگ های جزئی و قابلیت ها جدید برای دستاوردها است. این اپلیکیشن به صورت رایگان در App Store موجود است و کاربران اپل واچ می توانند آن را بر روی ساعت خود نصب کنند.

البته فراموش نکنید که فقط سری دوم ساعت های هوشمند اپل دارای GPS داخلی است و کاربران آن می توانند سرعت و موقعیت خود را بدون استفاده از iPhone، به صورت مستقل ببینند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.