آیا آیفون نسل بعدی مجهز به سیستم شارژ بی سیم است؟

تاکنون اخبار و شایعات بسیاری از نسل بعدی iPhone پخش شده؛ بعضی از این شایعات از مدل ها و طراحی های آیفون جدید خبر می دهند و برخی دیگر کیفیت صفحه نمایش یا دکمه مجازی Home را مورد بررسی قرار می دهند. اما در این میان یکی از قابلیت هایی که به احتمال بسیار در آیفون بعدی باید شاهد آن باشیم، سیستم شارژ بی سیم است.

قطع و وصل کردن سیم ها از همان روز اول جنبه لذت بخشی نداشتند اما در تمام این مدت یک عمل اجباری برای شارژ دستگاه به حساب می آمدند. در عین حال امروزه با آمدن سیستم شارژ القایی، راه حل جایگزین شارژر های بی سیم کشف شده و بعضی از کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند اندرویدی نیز به استفاده از آن روی آورده اند. اما در همین مدت، اپل از تجهیز iPhone7 به این سیستم خودداری کرده است.

چندی پیش خبرهای زیادی در مورد همکاری کارخانجات هندی با اپل پخش شد. اپل مدتی است که سعی دارد تمرکز نیروی کاری خود را از روی چین بردارد و بخشی از کار خود را به کشورهای دیگر از جمله هند ببرد. روز چهارشنبه Robert Hwang مدیرعامل اجرایی بخش هندی کمپانی Wistron ادعا کرد که نسل بعدی iPhone مجهز به سیستم شارژ بی سیم بوده و مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آب دارد.

Hwang همچنین در مورد پیچیدگی بیشتر iPhone بعدی به نسبت نسل های موجود حرف هایی به میان آورده است. این در حالی است که Wistron در حال حاضر تنها ساخت iPhone SE را در دست دارد و ممکن است به خاطر این افشاگری، حتی اپل تولید iPhone بعدی را به این کارخانه واگذار نکند. از طرفی ممکن است آنچه که او در مورد ضد آب بودن آیفون نسل بعدی به آن اشاره کرده، چیزی بیشتر از همان مقاومت نسبی iPhone 7 نباشد، اما از طرف دیگر شارژ بی سیم حدس و گمان های زیادی را برای نحوه طراحی آیفون بعدی به همراه داشته باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.