شایعات در مورد نسل بعدی آیفون

امسال Apple دهمین سالگرد انتشار آیفون را جشن خواهد گرفت، تلفن هوشمندی که از ژوئن 2007 تا به امروز، با طراحی خیره کننده و قابلیت های پیشتاز خود، توجه همه را به خود جلب کرده است. اما از طرفی طبق رسم همیشگی، بسیاری از طرفداران و خبرگزاری های مستقل و فعال در حوزه فناوری، قبل از معرفی نسل جدید آیفون حدس و گمان های زیادی را در مورد تغییرات و قابلیت های آیفون بعدی مطرح می کنند. در این میان بسیاری از تحلیل گران مشهور مانند Ming Chi-Kuo، Goldman Sachs و بسیاری دیگر، همگی بر این باورند که iPhone 8  گران قیمت ترین تلفن هوشمند Apple خواهد بود.

طبق گزارش های گذشته  Goldman Sachs، قیمت اولیه iPhone بعدی که ممکن است با نام iPhone 8 شناخته شود، از هزار دلار شروع شده و براساس افزایش ظرفیت حافظه گران تر نیز خواهد شد. براساس همین گزارش، طبق گفته Goldman Sachs انتظار می رود که iPhone 8 با ظرفیت های 128GB و 256GB به ترتیب 999 دلار و 1099 دلار قیمت گذاری شوند. علاوه بر اینکه تا پایان 2017 شاهد 2 مدل جدید دیگری از iPhone خواهیم بود که احتمالا با نام های iPhone 7S، با قیمت پایه 649 دلار؛ و iPhone 7S Plus با قیمت پایه 769 دلار عرضه خواهند شد.

شایعات در مورد قیمت بالای iPhone 8 باعث ایجاد پرسش های گوناگون در میان بسیاری از تحلیلگران شده که این بار نیز Goldman Sachs در گزارشی دیگر به آن پرداخته است. او ادعا کرده که iPhone 8، یکی از انقلابی ترین محصولات Apple تا به امروز خواهد بود؛ چرا که تحت تاثیر بیشترین و بهترین تغییرات نسبت به نسل قبلی خود قرار خواهد گرفت. انتظار می رود که iPhone 8 مجهز به صفحه نمایش OLED با سایز 5.8 اینچ شود که البته این تمام ماجرا نیست! چرا که طبق ادعای Sachs این iPhone هیچ فام یا پنلی در اطراف صفحه نمایش خود ندارد و حتی دکمه Home نیز علاوه بر وجود حسگرهای تشخیص بیومتریک، بخشی از همین صفحه نمایش بزرگ خواهد بود.

در پایان نیز این تحلیل گر معروف اضافه کرد که Apple تا به امروز طراحی iPhone 8 را به پایان رسانده و حالا باید منتظر بود و دید که اپل این بار چه شگفتی برای طرفداران خود آماده کرده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.