بازگشایی اپل استور نیویورک در نوامبر ۲۰۱۸

اوایل سال 2017 شرکت اپل درهای اپل استور خود واقع در خیابان پنجم نیویورک را به روی خریداران بست. این اقدام به‌منظور بازسازی فروشگاه انجام شد و اپل ادعا کرد که قصد دارد مساحت این فروشگاه را تا دو برابر افزایش دهد. هرچند که جزئیات این پروژه زیاد مشخص نیست، اما گزارش اخیر MacMagazine ادعا می‌کند که پرچم‌دار فروشگاه‌های اپل تا پایان 2018 بازگشایی خواهد شد.

در این گزارش به این مسئله اشاره‌ شده که فرایند بازسازی و عملیات عمرانی این فروشگاه تا سی و یکم اکتبر 2018 طول خواهد کشید؛ به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که دریکی از روزهای نوامبر 2018 که نزدیک شروع تعطیلات رسمی آمریکا و اوج خرید مردم برای پایان سال هست، باید شاهد بازگشایی این فروشگاه باشیم.

فرایند بازسازی حدوداً دوساله این فروشگاه، نشان از پروژه‌ای عظیم برای ایجاد تغییر و تحول در این فروشگاه دارد. تا پیش‌ از این، اپل استور خیابان پنجم نیویورک پرچم‌دار اپل استورهای سراسر دنیا شناخته می‌شد و اپل در ژانویه 2017 اعلام کرد که به‌منظور بازسازی، درهای این مجموعه را به روی خریداران خواهد بست. با وجود‌ اینکه اپل توضیحات زیادی در مورد روند ساختار این مجموعه ارائه نکرده اما اعلام کرد که قصد دارد مساحت آن را به دو برابر افزایش دهد.

این اپل استور در حال حاضر مساحتی معادل 2970 متر دارد و در صورت موفقیت و به پایان رسیدن این پروژه باید شاهد افزایش مساحت آن به 7150 مترمربع باشیم.  به‌احتمال‌قوی اپل استور جدید نیویورک دارای یک غرفه بزرگ برای سرویس Beats 1 باشد که به این رادیوی اینترنتی اجازه تولید برنامه‌های بهتر و یک استودیوی مجزا و بزرگ‌تر را می‌دهد.

اپل در زمان شروع فرایند بازسازی، مکعب بزرگ شیشه‌ای معروف این اپل استور را برداشته و به‌جای آن‌یک فروشگاه جایگزین برای شهروندان نیویورک در نظر گرفته است. این فروشگاه به‌صورت موقتی و تا پایان فرایند بازسازی فروشگاه اصلی افتتاح‌شده است که در کنار فروشگاه معروف اسباب‌بازی  FAO Schwarz قرارگرفته است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.