اپل دو ویدئوی تبلیغاتی دیگر با همکاری راک منتشر کرد

اپل حدود دو هفته پیش یعنی اوایل مرداد یک فیلم تبلیغاتی سه دقیقه و 46 ثانیه‌ای با همکاری با دواین جانسون یا همان راک منتشر کرد. این ویدیو که با نام The ROCKxSIRI Dominate the Day منتشر شده بود تنها بخش اول مجموعه ویدئوهای تبلیغاتی The Rock x Siri بود. دیروز اپل دو ویدئوی دیگر را با نقش‌آفرینی راک در حساب رسمی یوتیوب خود منتشر کرده است. در این مجموعه ویدئوها همانند قبل راک با کمک دستیار هوشمند اپل بر کارهای روزمره زیاد و تقریباً دشوار خود غلبه کرده و غیرممکن را ممکن می‌سازد.

در ویدئو اول راک از Siri برای روشن کردن چراغ‌های هوشمند متصل به Homekit نصب‌ شده در باشگاه استفاده می‌کند و در دوم شاهد این هستیم که او با صحبت به زبان چینی  Mandarin، قدرت Siri در صحبت به زبان‌های مختلف و پشتیبانی کامل از آنها را به رخ می‌کشد.

پشتیبانی از زبان‌های مختلف در Siri یکی از مسائلی است که تا به امروز دستیار هوشمند اپل را به نسبت رقبایش مانند Alexa  و Cortana برتری داده است.

هر دو ویدئو منتشر شده در روز گذشته در همان سکانس‌هایی فیلم‌برداری شده‌اند که بخش اول، یعنی همان فیلم سه دقیقه و 46 ثانیه‌ای The Rock x Siri Dominate the Day فیلم‌برداری شده بود. اپل همچنین در این مدت دو هفته، تکه‌هایی از بخش اول فیلم را به‌صورت جداگانه و دقیقاً در زمان‌هایی که راک از Siri برای گرفتن سلفی، ثبت یادآور و تنظیم تایمر درخواست می‌کند را منتشر کرده است.

مجموعه ویدئوهای تبلیغاتی اپل که با همکاری بازیگر و ورزشکار معروف، دواین جانسون ملقب به راک ساخته تا به امروز بازخوردهای بسیار زیادی داشته و به جرات می‌توان آن را یک موفقیت تجاری برای اپل به‌حساب آورد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.