گزارش‌های ضدونقیض از معرفی نسخه جدید iPhone SE

بر اساس گزارش وب‌سایت  iGeneration اپل در حال برنامه‌ریزی برای معرفی نسخه جدید iPhone SE در ماه آگوست (مرداد) است. این وب‌سایت همچنین ادعا کرده که پرچم‌دار جدید اپل بانام iPhone 8 قرار است در مراسمی دیرتر از ماه آگوست رونمایی شود و به‌ احتمال‌ زیاد معرفی آن تا ماه اکتبر (مهر) به تأخیر می‌افتد.

اخبار و شایعات در مورد iPhone SE معمولاً زیاد نیستند. با این‌ حال به نظر می‌رسد که تاریخ معرفی آن تنها شایعه این روزها باشد. این در حالی است که اخیراً شایعات در مورد تأخیر در معرفی نسخه‌های بعدی آیفون دست‌به‌دست می‌چرخد و بسیاری از طرفداران محصولات اپل توقع دارند تا این کمپانی به برنامه منظم معرفی محصولات پایند باشد. تا پیش‌ از این شایعات مختلف تأکید بر معرفی iPhone 8 در ماه سپتامبر داشتند. اما حالا گزارش‌های اخیر خبر از تأخیر در معرفی این تلفن هوشمند می‌دهند.

iGeneration همچنین ادعا کرده که مدل SE ارزان‌تر از قبل خواهد شد و با قیمتی معادل 399 یورو در اروپا به فروش خواهد رسید. این در حالی است که نسخه 32 گیگابایت iPhone SE هم‌اکنون باقیمت 489 یورو در اروپا عرضه می‌شود.

شایعات در مورد عرضه نسخه جدید iPhone SE در حالی مطرح‌ شده که هفته گذشته یکی از تحلیلگران مهم محصولات اپل در گزارش خود اعلام کرده بود iPhone SE معرفی‌ شده در مارچ 2016 آخرین تلفن هوشمند 4 اینچی اپل خواهد بود و اپل سعی دارد تلفن‌های هوشمند خود را با صفحه‌ن مایش بزرگ‌تری بسازد.

ساخت تلفن‌های هوشمند بزرگ‌تر به اپل این اجازه را می‌دهد تا در انتخاب سخت‌افزارهایی نظیر باتری و سنسور دوربین گزینه‌های بیشتری داشته باشد. علاوه بر اینکه بعضی از عناصر طراحی‌ شده در iOS 11 برای صفحه‌ نمایش 4 اینچی مناسب نخواهند بود. به نظر می‌رسد که اپل نسخه بعدی iPhone SE با صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر از 4 اینچ طراحی کند و تنها تفاوت آن در سخت‌افزار ضعیف‌تر و قیمت پایین‌تر باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.