سریال جدید HBO به صورت تعاملی با آیفون

سریال جدید شبکه HBO و برنده جایزه Academy Award به نام “موزاییک” و به کارگردانی استیون سودربرگ به تماشاگران اجازه خواهد داد تا در پایان برخی از اتفاقات دخالت داشته باشند.

بر اساس گزارشی از سایت ورج، سریال 6 قسمتی شبکه HBO به نام موزاییک، ماه ژانویه 2018 روی آنتن خواهد رفت. یک اپلیکیشن دستیار که در ماه نوامبر منتشر خواهد شد، به کاربران اجازه خواهد داد تا برخی از کاراکترها را انتخاب کنند تا تجربه آنها را دنبال کنند.

این اپلیکیشن شامل حساب این کارکترها، برداشت روزنامه‌ای ، صداهای ضبط شده و دیگر گزینه‌هاست که برای تعامل با داستان سریال استفاده می شوند.

سریال تعاملی موزاییک

تصمیماتی که تماشاگران به دنبال هم می‌گیرند، توانایی داستان‌های مختلف را برای آنان فعال کرده تا از دیدی دیگر به داستان نگاه کنند و به نتیجه متفاوتی برسند. بر اساس ادعای HBO ، شما می‌توانید در نهایت شاهد تفاوت نسخه ساخته شده شما با داستان اصلی استیون سودربرگ که در ماه ژانویه منتشر می‌شود باشید.

سودربرگ این سریال را این چنین تعریف می کنند:

“موزاییک روایتی شاخه ای است. در حالی که روایت شاخه ای داستان تا نهایت ادامه دارد، امیدوارم که تکنولوژی، تجربه بصری ظریف تری از آن چیزی که ممکن بود را بسازد.

همچنین ما از مهندسی معکوس برای تکه سازی یک داستان کلی استفاده نکرده ایم، بلکه داستان‌ها برای ساخت زوایای مجزا در اختیار تیم فنی گذاشته شده است.

روان بودن داستان باعث شد که من احساس راحتی را در آن مشاهده کنم چون که می‌خواستم تا حد ممکن سادگی را در بخش بصری پیاده کنم. نمی‌خواستم لحظاتی پیش بیاید که احساس کنید تصمیم اشتباهی گرفته اید.”

این سریال با بازی شارون استون، گرت هدلاند، فردریک ولر، بیو بریجز، پائول ریوبنز، جنیفر فرین، دوین رتری، مایکا کروریس، جیمز رانسون، جرمی باب و مایا کازان ساخته شده است.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی این سریال سری بزنید و کلیپ تبلیغاتی آنرا در اینجا مشاهده کنید.

استیون سودربرگ پیش از این نیز علاقه زیاد خود را به تلفن های هوشمند اپل نشان داده بود و تصمیم داشت محصولات به کارگردانی خود را با آیفون فیلم برداری کند.

نظر شما تا اینجا در مورد موزاییک چیست؟

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.