نتفلیکس به ایرلاین‌ها پهنای باند می‌دهد

نتفلیکس اعلام کرد قصد دارد با همکاری با ایرلاین‌ها تکنولوژی خود را در اختیار آن‌ها قرار دهد تا مسافران در طول پرواز بتوانند از طریق آیفون خود از برنامه‌های نتفلیکس استفاده کنند.

Netflix اجرای این برنامه را از سال آینده آغاز خواهد کرد. قبل از اجرای این برنامه ایرلاین‌ها باید بتوانند قدرت ارائه وایفای در طول پرواز را بالا ببرند. چرا که هرچه قدرت سیگنال وایفای در طول پرواز قوی‌تر باشد، مسافران بیشتری می‌توانند حین پرواز برای تماشای برنامه‌های نتفلیکس از وایفای استفاده کنند.

Netflix در طول سال‌هایی که از تأسیس آن گذشته مطمئناً باید تابه‌حال فناوری پهنای باند خود را آن‌قدر وسعت داده باشد که بتواند در طول پرواز به مشتریان خود سرویس ارائه دهد. بنابراین دور از ذهن هم نیست که بتواند به ارتقای سیگنال وایفای ایرلاین‌ها هم کمک کند. طبق ادعای نتفلیکس فناوری این شرکت می‌تواند 75 درصد هزینه پهنای باند را کاهش دهد و درعین‌حال اینترنت بهتری نیز در اختیار ایرلاین‌ها قرار دهد.

Netflix قبلاً در اقدامی به تعدادی از ایرلاین‌ها وایفای رایگان ارائه داده بود. بنابراین به نظر می‌رسد اقدام برای ارتقای اینترنت آن‌ها اقدامی دور از ذهن نبوده باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.