Mug Life سلفی شما را تبدیل به انیمیشن متحرک می‌کند

ماگ لایف یک برنامه خیلی خنده آور است، یکی از سرگرم کننده‌ترین اپ‌هایی که تا به حال دیده‌ایم. این یکی از خنده‌دار ترین اپ‌هایی است که در طی سال‌ها دیده‌اید. انیمیشن‌های فوق‌العاده که با تصاویر شما ساخته خواهند شد. درست مثل این:

Mug Life سلفی شما را تبدیل به انیمیشن محرک می‌کند

افکت‌های از پیش قرار داده شده خیلی محدود هستند، و می‌توانید به سرعت میان آنها چرخ بزنید. این به منظور این نیست که سریع حوصله سر بر می‌شود. به سرعت یک چشم به هم زدن یک انیمیشن خنده دار درست کنید.

البته این یک اپ همه چیز تمام نیست. عکس‌هایی وجود دارند که با استفاده از این برنامه به خوبی تبدیل به یک انیمیشن بدون خطا نمی‌شوند. اگر عکس وجود داشته باشد که در آن صورت به شکل کمی نیم رخ قرار گرفته باشد این اپ به راحتی به اشتباه می‌افتد. و این باعث می‌شود که نتیجه برنامه چیزی شبیه به یک زامبی شود تا یک صورت سه بعدی، واقعا چه بلایی سر عکس می‌آورد؟

 

بهترین بخش برنامه ماگ لایف این است که می‌توانید انیمیشن شخصی شده خود را بسازید. به عنوان مثال می‌توانید به صورت خود شکل ۳ بعدی داده و اجزای مختلف صورت را در جهات مختلف تکان دهید. یا اینکه دهان را باز و بسته کنید، طوری که انگار در حال حرف زدن است. در پایین عکسی از تیم کوک را می‌بینید که توسط این برنامه به مدلی انیمیشنی تبدیل شده است:

Mug Life سلفی شما را تبدیل به انیمیشن محرک می‌کند

Mug Life سلفی شما را تبدیل به انیمیشن محرک می‌کند

تنها کاری که نیاز است انجام دهید انتخاب میمیک صورت در یک عکس است. گر چه اگر بخواهید حرف زدن را به آن اضافه کنید چند مرحله به کار اضافه خواهد شد.

حتی می‌توانید یک متن را برای حرف زدن انتخاب کنید. اما فعلا لبخوانی از روی این انیمیشن خیلی با دقت صورت نمی‌گیرد.

Mug Life سلفی شما را تبدیل به انیمیشن محرک می‌کند

در این که این اپ به یک برنامه موفق تبدیل خواهد شد شک نکنید. این اپ راه برنامه‌هایی را دنبال می‌کند که ظاهر شما را تغییر داده یا سن شما را بیشتر می‌کردند. چیزی که این برنامه خیلی در آن برجسته است، قدرت آن در هوش مصنوعی است. این برنامه به صورت شگفت انگیز سریعی عکس‌های شما را به انیمیشن‌های دیدنی تبدیل می‌کند. و همه این کارها فقط در گوشی موبایل شما صورت می‌گیرد. ماگ لایف ۲ هفته پیش برای اولین بار به اپ استور آمد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد. می‌توانید این برنامه را از این لینک دریافت کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.