پیش‌بینی‌ Ming-Chi Kuo درباره سخت‌افزار و رنگ‌بندی آیفون های نسل بعد

تنها چند ساعت از انتشار یادداشت Ming-Chi Kuo در مجله Bloomberg گذشته و در همین مدت کوتاه پیش‌بینی‌های او سر و صدای زیادی در وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های حوزه اپل ایجاد کرده است.

از آن جایی‌ که اکثر پیش‌بینی‌های Kuo در مورد محصولات اپل حقیقت داشته‌اند، به‌ احتمال خیلی زیاد باید شاهد عرضه سه مدل iPhone دقیقا به همان‌گونه‌ای باشیم که Kuo در یادداشت امروز صبح خود مطرح کرده است. او در یادداشت خود مدعی شده که در آیفون 8 فناوری تشخیص چهره جایگزین Touch ID خواهد شد و همچنین قابلیت شارژ بی‌سیم در هر سه مدل iPhone 8، iPhone 7s و iPhone 7s Plus به‌عنوان گزینه‌ای انتخابی عرضه خواهد شد.

در ادامه یادداشت Kuo آمده است که iPhone 7s با سایز 4.7 اینچ و 2 گیگابایت حافظه رم عرضه خواهد شد و iPhone 7s Plus و iPhone 8 به ترتیب با سایز 5.5 اینچ و 5.8 اینچ و هر دو به همراه 3 گیگابایت رم تولید می‌شوند. او در ادامه افزوده که این سه مدل تلفن هوشمند به حافظه رم دینامیک مجهز می‌شوند که 10 تا 15 درصد سرعت بیشتری برای اجرای وظایف و بازدهی بالاتر برای پردازش فعالیت‌های حوزه واقعیت افزوده خواهد داشت. او همچنین مدعی شده که هر سه مدل iPhone معرفی‌شده در سال 2017 با حافظه 64 و 256 گیگابایت عرضه خواهند شد.

Kuo همچنین در مورد تاریخ معرفی و رنگ‌بندی آیفون های نسل بعد مدعی شده که این سه محصول سپتامبر امسال معرفی خواهند شد و در این میان iPhone 8 داری طراحی صفحه‌نمایش بدون فام و edge-to-edge بوده و رنگ‌بندی آن محدودتر از iPhone های دیگر خواهد بود.  یکپارچه‌سازی رنگ بدنه بارنگ پیش‌زمینه صفحه‌نمایش OLED کار دشواری است؛ به همین دلیل اپل تصمیم گرفته که iPhone 8 را بارنگ بندی محدودتری به نسبت iPhone 7 و iPhone 7s عرضه کند. در پایان Kuo مدعی شده که این سه مدل iPhone تا پایان سه ماهه اول 2018 در سطح بین المللی آماده فروش خواهند بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.