کریستیانو رونالدو: ستاره جدید فوتبال فیفا

کریستیانو رونالدو مهاجم تیم اسپانیایی رئال مادرید، احتمالا برجسته‌ترین عنصر آخرین بروزرسانی Fifa Soccer باشد، اما توسعه‌ دهنده EA جزئیات تکان دهنده‌ای از پیشرفت‌های این بازی اعلام کرده است.

تمرینات جدید و گزینه‌های ساخت تیم بیشتر، به خوبی کمپین تک بازیکنه با جوایز و پروسه‌های قسمت‌های مختلف در این بروزرسانی به چشم می‌خورند. سیستم شوت زدن و دفاع کردن بازسازی شده است، و حالت‌های قدیمی مانند ضد حمله‌ها بیشتر از قبل بهبود داشته‌اند.

کریستیانو رونالدو: ستاره جدید فوتبال فیفا

و همانطور که خودتان به سرعت متوجه خواهید شد، رونالدو همه جا حضور دارد. فصل جدیدی از فوتبال فیفا را شروع کنید و او را آنجا خواهید دید، که شما را در گشتن در منوی بازی، قابلیت‌ها و آموزش‌ها راهنمایی می‌کند. شما همچنین او را در تیم آلتیمیت از ابتدا در اختیار خواهید داشت.

کریستیانو رونالدو: ستاره جدید فوتبال فیفا

بر اساس گفته‌های EA ، رونالدو به شکل عمیقی در توسعه این بازی همکاری داشته است. تیم بازی سازی فوتبال فیفا ساعات زیادی را برای ضبط حرکات او صرف کرده است، و رونالدو بازخورد حرفه‌ای خودش و احساسش را از همان نقطه شروع ابراز کرده است.

کریستیانو رونالدو: ستاره جدید فوتبال فیفا

«او مستقیما از سر تمرین، برای تولید محتوا و ضبط ۳ ساعت در استودیو حضور داشته است. که شامل شوت زدن، عکاسی موبایلی، صحنه‌های خوشحالی بعد از گل رو به سمت تماشاگران، و یک جلسه ضبط حرکات فعال بوده است.

آیرون مک‌هاردی کارشناس تولید این بازی گفته است او حرفه‌ای تمام عیار داخل و خارج زمین بازی است.

کریستیانو رونالدو: ستاره جدید فوتبال فیفا

و تجربه فوتبال ستاره‌ای برای شما چطور بود؟

«این یک حس بسیار خوب هست. و من از اینکه انتخاب شدم بسیار خوشحال هستم.» این جملاتی هست که رونالدو هنگام حضور در استودیوی EA برای ضبط به زبان آورده است.

پس از این می‌توانید برای دریافت بروزرسانی‌های جدید در حین فصل و اتفاقات زنده برای بازی‌های بزرگ جهانی به این بازی سر بزنید.

در حال حاضر می‌توانید نسخه 8.1.0 این بازی را به صورت رایگان از اپ استور آیفون و آیپد دریافت کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.