با توسعه دهنده پرندگان خشمگین آشنا شوید

انگری بردز ۸ ساله شد. به مدت ۸ سال، خوشبختانه ما توانستیم آن پرنده‌های خشمگین را پرتاب کنیم. اما نسل جدید فرزندان آنها یعنی هچلینگ‌ها (جوجه‌های تازه از تخم سردرآورده) مرکز توجه را از والدین خود ربوده‌اند. و باعث سرازیر شدن شوق و اشتیاق خیلی از افراد در سرتاسر دنیا شده‌اند.

با توسعه دهنده پرندگان خشمگین آشنا شوید

این پرنده‌های کُرکی که که سال پیش در فیلم سینمایی پرنده‌های خشمگین حضور یافتند، نقش اصلی را در ۳ بازی پازلی جدید این مجموعه بازی خواهند کرد.

«از همان اولین باری که هچلینگ‌ها رو در فیلم سینمایی پرنده‌های خشمگین دیدیم، فهمیدیم آنها همان چیزی هستند که ما دنبالشان هستیم.» این را تیمو همالاینن توسعه دهنده طراحی شرکت بازی سازی راویو اذعان کرده است. اما قبل از آن هم نشانه‌هایی از عظمت آنها وجود داشت. در طول تعطیلات سال ۲۰۱۵، یک ویدیو از هچلینگ‌ها که شعر عرشه سالن را اجرا می‌کردند وایرال شده بود. « این نشان می‌داد مردم چقدر با شخصیت آنها خو گرفته بودند،» این را جان کوهن تولید کننده فیلم پرنده‌های خشمگین گفته است.

با توسعه دهنده پرندگان خشمگین آشنا شوید

کوهن اضافه کرده است : این رابطه احساسی به طور عمد قرار داده شده بود. سازندگان انگری بردز می‌خواستند تا طرفداران بفهمند« معنی به خطر افتادن امنیت پرنده‌ها چه بوده است.»

کوهن گفته که «تخم‌ها خیلی برای پرندگان اهمیت دارند، و ما قبل از آن فیلم سینمایی این مطلب را به درستی درک نکرده بودیم.»

بالاخره هچلینگ‌ها به دنیا آمدند. بر اساس سخنان مارکو کالییوکاسکی که کارگردان هنری و طراح بازی هست، نخستین نسخه‌ها از مسابقات انگری بردز می‌خواست تا بازیکن‌ها آیتم‌هایی را برداشت کرده تا محیط بازی هچلینگ‌‌ها را پیرایش کنند.

اما آن باعث می‌شد که Angry Birds Match بیشتر چیزی شبیه به یک بازی ساختمانی شود و تاکید کافی بر روی شخصیت‌ها نداشته باشد.

به همین دلیل راویو به حالتی برگشت که به کاربران اختیار بدست آوردن لباس و پوشاندن آنها به هچلینگ‌ها را می‌داد.

کوهن در مورد اینکه هچلینگ‌ها را از چه چیزی الهام گرفته گفته است: «برخی از ما هچلینگ‌های خودمان را داریم، می‌دانید، کودکان خودمان»

«هرگاه که هچلینگ‌ها را به عنوان شخصیت در نظر بگیریم، در واقع داریم به بچه‌های خودمان، و به چیزهای قابل ستایشی که آنها هر روز انجام می‌دهند فکر می‌کنیم.»

این موضوع مخصوصا برای خود کوهن بسیار درست از آب در آمده است. هچلینگ بژ رنگ به نام سامانتا توسط دختر وی صداگذاری شده است.

با توسعه دهنده پرندگان خشمگین آشنا شوید

همچنین به عنوان بازگشت آنها به صفحات سینما، که باید با نام انگری بردز منتشر شود، در سال ۲۰‍‍‍۱۹ منتظر منتشر شدنش باشید. کوهن اضافه کرده که که شما می‌توانید به آخر و عاقبت پرنده‌های خشمگین بسیار امیدوار باشید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.