آپدیت روز: Clash Royale چالش محدود کسب امتیاز

تغییرات جدید شما را رها نخواهند کرد. از روز اول انتشار، جنگ‌های پرچینی 3 دقیقه‌ای که یک نبرد طولانی بود، رضایت کافی برای بازی در لحظات شما را ایجاد می‌کردند.

.حالا شما پشت دری ایستاده‌اید که مهمان کلی گل‌وبلبل و حالات جدید شده است تا این بازی را در راهی دلبرانه تغییر دهند. زمان آن رسیده که در یک عروسی رویالی شیطنت وار شرکت کنید.

از امروز تا 6 روز دیگر حالت دو به دو Touchdown قابل بازی کردن است. در این حالت برج‌ها جایشان را به خطوط بازی داده‌اند. یک گروه از بازیکن‌ها را به آن طرف زمین بفرستید تا امتیاز جمع کنند و یک تاج برنده شوید( مانند فوتبال آمریکایی). اولین گروهی که 3 تاج را بیاورد برنده بازی خواهد شد. پس حالا وقت امتیاز جمع کردن است.

در حالت  Touchdown زمانی که یکی از هم‌گروهی‌های شما به آن طرف زمین برسند امتیاز خواهید گرفت.

کلش رویال

Gold Rush و Gem Rush به مدت محدود، حالت یک به یک را در دکمه مخصوصش روشن خواهند کرد. زمانی که Rush مد روشن شد می‌توانید از گلد و جمی که در زمین بازی ریخته می‌شود بهرمند شوید. همچنین زمانی که یک برج را تخریب کنید جایزه‌ای به شما داده خواهد شد.

بروزرسانی:

در این نسخه Clash Royale سیستم جایزه دهی که قبلا در بازی به صورت رایگان هنگام ورود به بازی، به کاربر جایزه ای می‌داد حذف شده است تا در سیستم جدید تنها به بازیکنانی که واقعا بازی می‌کنند جوایز داده شود. بخشی جدید به نام Quest در این بازی بوجود آمده که به شما دستور می‌دهد که کارهای مختلفی روی یک برج انجام دهید و امتیاز در ازای آن کسب کنید.

کلش رویال

تغییراتی در مقاومت رقبا ایجاد شده که اکثرا باعث سخت‌تر کشته و ویران شدن آن‌ها خواهد شد.  همچنین در بخش فروش وسایل اضافی این بازی، تغییراتی داده شده که شامل پیشنهادات روز نیز می‌شود.

برای دانلود این بازی به صورت رایگان به اپ استور و پلی استور مراجعه کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.