قرار ناهار ۵۰ هزار دلاری با Eddy Cue در اپل پارک

یکی از عجیب‌ترین رسومی که مدیران ارشد کمپانی‌های بزرگ دست به انجام آن می‌زنند، ارائه مزایده برای قرار ملاقات یا صرف غذا با افراد مختلف است که باقیمت بسیار زیادی به مزایده گذاشته می‌شود. با وجود اینکه هزینه این دیدار‌ها معمولاً صرف کارهای بشردوستانه و خیریه می‌شود؛ اما از غیرمعمول بودن این نوع اقدام‌ها کاسته نمی شود. چندی پیش نیز تیم کوک اقدام به چنین کاری کرده بود که قرار ملاقات با او باقیمت‌های 610 هزار دلار و 330 هزار دلار برگزار شده بود.

اما حالا Eddy Cue نایب‌رئیس ارشد بخش خدمات و نرم‌افزار شرکت اپل، برای سومین بار اقدام به انجام چنین کاری کرده است. قرار نهار اخیر با Eddy Cue در مرکز جدید اپل واقع در کوپرتینو، یعنی اپل پارک برگزار خواهد شد که تور گردشگری از این مرکز شامل این قرار نمی‌شود. مبلغ این رویداد با شروع قیمت 5 هزار دلار به مزایده گذاشته‌ شده است که پیش‌بینی می‌شود حداقل تا عدد 50 هزار دلار رشد داشته باشد. هزینه این نهار گران‌قیمت در نهایت به جمعیت مبارزه با بیماری اوتیسم اهدا خواهد شد.

مزایده این رویداد تا روز 25 جولای، ساعت 3.01 بعدازظهر به‌وقت شرق ایالات‌متحده ادامه خواهد داشت. برنده مزایده می‌تواند از یکم آگوست امسال تا سی‌ام ژوئن سال آینده تاریخ برگزاری این مراسم را تعیین کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.