هزینه اپراتور اپل واچ سری سه چقدر است؟

اپراتورهایی که از اپل واچ پشتیبانی می‌کنند اعلام کردند که برای اتصال به شبکه LTE بعد از سه ماه استفاده رایگان در هرماه 10 دلار دریافت می‌کنند.  با اپل مگ همراه باشید.

اپل واچ سری سه یک قابلیت فوق العاده دارد؛ آن هم اتصال به شبکه LTE است. کاربران اپل واچ سری سه می‌توانند در هر شرایطی با اپل واچ تماس برقرار کنند.البته اپراتور همراه اپل واچ به سیم‌کارت نیازی ندارد و مجازی است. یعنی از روز اول با اپراتور همراه خریداری می‌شود.

در حال حاضر سه اپراتور برای اپل واچ وجود دارد؛ T-Mobile ،AT&T و Verizon که هر سه آن‌ها قیمت ماهانه برای اتصال به شبکه LTE را 10 دلار اعلام کردند. اما مزیتی که دارد این است که سه ماه اول کاملاً رایگان است.

با اپل واچ سری سه حتی زمانی که آیفون همراه شما نیست هم می‌توانید تماس تلفنی برقرار کنید. جف ویلیام در کنفرانس 12 سپتامبر برای معرفی اپل واچ LTE از ایده‌ای خلاقانه استفاده کرد، با اپل واچ خودش به یکی از همکارانش روی تخته برد موج سواری زنگ زد و حدود یک دقیقه با او بدون آیفون صحبت کرد.

در حال حاضر برای اینکه هم‌زمان با آیفون اپل واچ هم به شبکه اپراتور متصل شود، شرکت Verizon تنها 5 دلار دریافت می‌کند. اما در سری سوم 10 دلار باید ماهانه پرداخت شود.

حالا باید دید آیا 120 دلار در سال برای کاربران آمریکایی قیمت مناسبی خواهد بود یا به افزایش دو برابری آن شکایت خواهند کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.