قاب‌ اکلیلی باعث حساسیت پوستی می‌شود

شرکت MixBin پس از دریافت حداقل 24 گزارش مبنی بر به وجود آمدن عوارض پوستی در اثر استفاده از قاب‌ اکلیلی، 263 هزار قاب را که با مایع اکلیلی پر شده بودند از مشتریان خود پس گرفت. در این قاب‌ها مایع اکلیل در داخل قاب پلاستیکی ریخته شده است تا جلوه بیشتری به قاب بدهد. طی گزارش‌های اعلام شده مایع اکلیلی بسیاری از این قاب‌ها بعد از شکسته شدن بیرون ریخته و باعث ایجاد حسایت در بعضی کاربران شده بود.این قاب‌های محتوی مواد اکلیلی که برای آیفون 6، 6s و آیفون 7 تولید شده توسط شرکت‌های مختلف از جمله آمازون Henri Bendel، Tory Burch ، Nordstorm Rack ، Victoria’s Secret و خود MixBin به صورت حضوری در فروشگاه‌ها و یا به صورت آنلاین فروخته می‌شد.

شرکت MixBin در اطلاعیه‌ای از مشتریانی که این قاب‌ها را خریده‌اند خواست دیگر از این قاب‌ها استفاده نکنند و برای پس گرفتن پول خود با شرکت تماس بگیرند. این قاب‌ها از مهر 2015 تا تیر 2017 به صورت آنلاین و در فروشگاه‌ها به قیمت 15 دلار تا 65 دلار عرضه می‌شد.

تا به حال در مجموع در کل جهان 24 گزارش درباره به وجود آوردن عوارض پوستی گزارش شده که 19 گزارش مربوط به ایالات متحده آمریکا است. حتی در یکی از این گزارش‌ها آمده که فرد دچار سوختگی شیمیایی در ناحیه پا، صورت و .. شده است.

از 263 هزار قاب پس داده شده حدود 11 هزار قاب از کانادا و 400 تا از مکزیک مرجوع شده‌اند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.