باتری آیفون ۹ را LG می‌سازد

در حالی که هنوز چند ماه به معرفی آیفون 8؛ محصول دهمین سالگرد اپل مانده، صبح امروز بسیاری از خبرگزاری‌ها با انتشار خبری درباره شرکت سازنده باتری آیفون 9 ، به استقبال محصول سال 2018 اپل رفتند.

به گزارش خبرگزاری The Korean Economic Daily شرکت LG Chemical قرار است تنها تولیدکننده باتری‌های آیفون 9 در سال 2018 باشد.

باتری طراحی‌ شده برای آیفون 9 قرار است در قسمت پایین دستگاه به سمت راست خم شود و حالت L-shape به خودش بگیرد. این طراحی که به نظر می‌رسد چیزی مشابه طراحی باتری در آیفون 8 باشد به کارایی بیشتر باتری نسل‌های بعدی آیفون کمک خواهد کرد.

در واقع اپل سعی دارد که مدل‌های بعدی آیفون عمر باتری بیشتری نسبت به آیفون 7 پلاس داشته باشد. این در حالی است که آیفون 7 پلاس نسبت به سایر مدل‌های گوشی هوشمند موجود در بازار عمر باتری بالایی دارد. در حالت روشن بودن LTE عمر باتری آیفون 7 پلاس 13 ساعت و در شرایط استفاده از Wifi 15 ساعت خواهد بود، هر شارژ کامل آیفون برابر با 60 ساعت پخش فایل صوتی است. عمر باتری آیفون 8 مسلماً بیش از این‌ها خواهد بود و باید دید که کمپانی LG Chemical در راستای ارتقا شارژ آیفون 9 چگونه عمل خواهد کرد.

 

نکته جالب در این میان رشد حدود 1.07 درصدی سهام شرکت LG بعد ار انتشار این خبر بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.