ویدئوی لو رفته از آیفون 8 + فیلم

در حالی که احتمالا کمتر از دو هفته دیگر  آیفون 8 رونمایی می‌شود، امروز مجدداً ویدئویی از پروسه کنترل کیفی آیفون 8 در شبکه‌های مجازی منتشر شد که دوباره تنور بحث درباره قابلیت اثر انگشت لمسی آیفون 8 را داغ کرد. در این ویدئو که در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شد، تصاویر آیفون 8 را در پروسه تست سنسور اثر انگشت لمسی نشان می‌دهد. در این ویدئو که چند ثانیه بیشتر نیست یک نفر در حال تست کیفیت سنسور آیفون 8 است و آن طور که در تصاویر معلوم است سنسور اثر انگشت لمسی در پشت گوشی قرار گرفته است. البته جزئیات گوشی در این تصاویر خیلی معلوم نیست اما ظواهر امر این طور نشان می‌دهد که اپل سنسور اثر انگشت لمسی آیفون 8 را زیر لوگوی خود قرار داده است.

طبق شایعاتی که چند وقت اخیر منتشر شده بود خیلی ها گمان می‌کردند که اپل قابلیت اثر انگشت لمسی را از آیفون 8 به کلی حذف کند و تکنولوژی سه بعدی تشخیص هویت از روی چهره را جایگزین آن کند؛ اما آن طور که در این ویدئو دیده می‌شود اپل هنوز قابلیت اثر انگشت لمسی را از آیفو‌ن 8 حذف نکرده است.

در این ویدئو علاوه بر جای اثر انگشت لمسی، یکی دو مورد دیگر نیز دیده می‌شود که یکی شایعات قبلی را رد می‌کند و دیگری مؤید شایعات منتشر شده است. مثلاً قبلاً شایعات زیادی منتشر شده بود مبنی بر اینکه بدنه آیفون 8 تماماً از شیشه است؛ اما در این ویدئو به نظر نمی‌آید که بدنه گوشی در حال تست، تماماً از شیشه باشد. بدنه گوشی در ویدئو شبیه بدنه آیفون 7 و 7 پلاس است.

مورد دیگر که دیده می‌شود، مربوط به دوربین دوتایی گوشی است که طبق شایعاتی که قبلاً منتشر شده بود، درست است.

به‌هرحال هنوز هم نمی‌توان درباره قابلیت‌ها و خصوصیت‌های این گوشی مطمئن بود و چاره‌ای نیست جز این‌ که تا زمانی که نسل جدید آیفون وارد بازار می‌شود صبر کنیم.

با اپل مگ در این مسیر همراه باشید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.