تصویری از قطعات داخلی آیفون ۸ توسط Foxconn لو رفت

در میان انبوه اخبار و شایعات در رابطه با آیفون 8 امروز یکی از کارمندان شرکت Foxconn تصویری از قطعات داخلی آیفون منتشر کرده که  باعث شده حقایق بسیاری در زمینه آیفون 8 فاش شود.

نمایی از قطعات داخلی آیفون 8 توسط یکی از کارمندان Foxconn لو رفت

تصویر منتشر شده همان طور که می‌بینید تصویر سیاه و سفیدی است که احتمالاً با روشی غیر از X-Ray ثبت شده‌اند و بخش‌های داخلی آیفون 8 را نشان می‌دهد. قسمت سیاه رنگ مرکزی احتمالاً سیم پیچ مرتبط با شارژر وایرلس باشد و همین‌طور دوربین پشتی آیفون 8 هم دوگانه است. فضای خالی هم برای باتری L-Shape است. دسته‌ای از بردهای الکتریکی هم مسلماً در آن دیده می‌شود.

تصویر ثبت شده از آیفون مرحله EVT یا سنجش اعتبار مهندسی است که  یکی از مراحل پایه‌ای تولید گوشی هوشمند است. بعدازآن مراحل سنجیش اعتبار طراحی یا DVT و سنجش اعتبار تولید یا PVT است. اما سؤال اینجاست که این عکس به تازگی گرفته شده و یا عکسی قدیمی است. چراکه در صورتی که مربوط به روزهای اخیر باشد احتمال می‌رود که شایعات درباره تاخیر در عرضه آیفون 8 به حقیقت بپیوندند.

به لطف عکسی که امروز توسط یکی از کارمندان Foxconn منتشر شد و همچنین کدهای فرم ویر هوم‌پاد حالا می‌توان گفت در حال حاضر از برخی  ویژگی‌های جدید آیفون 8 مطمئنیم:

  • صفحه‌ نمایش OLED که سامسونگ تولید خواهد کرد
  • قابلیت تشخیص چهره کودکان و حیوانات و انواع مناظر که توسط فرم ویر هوم‌پاد منتشر شد
  • شارژر وایرلس
  • قابلیت ثبت ویدئوهای 4K با دوربین جلو
  • قابلیت تشخیص چهره حتی در حالتی که آیفون روی زمین باشد

نمایی از قطعات داخلی آیفون 8 توسط یکی از کارمندان Foxconn لو رفت

همان‌طور که پیداست با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آیفون 8 و اطلاعات منتشر شده، شایعات مرتبط با آیفون 8 نه‌تنها کمتر نشده بلکه روز به روز افزایش می‌یابد و همین‌طور اشتیاق کاربران برای معرفی مدل 10 سالگی آیفون حالا بیش از قبل است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.