با LastPass رمز عبور های خود را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید

در دنیای پر از رمز عبور ها و بانک‌های الکترونیکی محفوظ نگه‌داشتن و به خاطر داشتن تمام این داده‌ها کار راحتی نیست. اپلیکیشن‌های امنیتی بسیاری برای این کار طراحی‌ شده که یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها LastPass است. حالا این اپلیکیشن قابلیتی را فراهم کرده که افراد یک خانواده بتوانند پسوردها را بدون نیاز به اطلاعات امنیتی با یکدیگر به اشتراک‌ گذارند.

LastPass اپلیکیشنی برای مدیریت و نگهداری پسورد است که علاوه بر سیستم‌ عامل iOS سایر سیستم‌ عامل‌های موبایل، ویندوز و مک را هم پشتیبانی می‌کند. این باعث شده کاربران در هر زمان و مکان به اطلاعات امنیتی خود دسترسی داشته باشند.

با LastPass رمز عبور های خود را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید

این اپلیکیشن در آپدیت جدیدش قابلیتی را برای خانواده‌ها فراهم کرده که افراد دیگر خانواده با اجازه خود کاربران بتوانند به رمز عبور ها و اطلاعات مشخص‌شده‌ای دسترسی پیدا کنند. برای مثال برای خرید بلیت هواپیما برای کل خانواده باید از تک‌تک افراد بخواهید که شماره ملی یا شماره پاسپورت خود را برای شما بفرستند و یا یکی از افراد خانواده پسورد سرویس موزیک Spotify را از شما بخواهد و شما مشغول کار باشید. حالا با این اپلیکیشن افراد یک خانواده به دسته مشخصی از اطلاعات شما که محدوده آن را خودتان مشخص می‌کنید دسترسی خواهند داشت و دیگر لازم نیست برای هر بار استفاده از Spotify  و یا خرید اینترنتی اطلاعات کلی کارت‌ بانکی‌تان را در اختیار فرزندتان قرار دهید و یا برای هر بار خرید بلیت هواپیما شماره پاسپورت افراد خانواده را تک‌به‌تک سؤال کنید.

قابلیت دیگر که برای اطلاعات ضروری افراد خانواده اضافه‌ شده قابلیت به اشتراک‌گذاری اطلاعات فردی و پزشکی افراد خانواده است که در شرایط خاص ممکن است به آن نیاز پیدا کنید. این ویژگی‌های جدید در حال حاضر برای 6 نفر از اعضای یک خانواده قابل‌ دسترسی است.

این اپلیکیشن جدید را می‌توانید به‌صورت رایگان از App Store دانلود کنید، اما هزینه عضویت ماهانه آن 11.99 دلار است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.