Kitchen stories؛ اپلیکیشن متفاوت و جامع آشپزی

Kitchen Stories  تنها اپلیکیشن آشپزی است که بیش از 3 میلیون بار دانلود شده و حالا ارزشی حدود 1.8 میلیون دلار دارد.

این اپلیکیشن کاربردی و جذاب اولین بار سال 2014 برای کاربران آیفون و آیپد راه اندازی شد و شامل ویدئو، عکس های مرحله به مرحله و راهنمای آشپزی است. ویژگی جالب این اپلیکیشن تایمر، تهیه لیست خرید و تبدیل اندازه هاست.

«هرکسی می تواند آشپزی کند»؛ این شعار سازندگان این اپلیکیشن است. هرچند آنها هنوز معتقدند که اپلیکیشن آشپزی ایده آل وجود ندارد و هدف آنها ساخت اپلیکیشنی با محیط ساده و دوستانه است که تمام اطلاعات مورد نیاز برای آشپزی روزانه را بدون توجه به سطح آشپزی مخاطبان در برگیرد. برای رسیدن به این هدف kitchen Stories همواره از مطالب حرفه ای با خلاقیت تصویری و فیلم و ویدئوهای با کیفیت استفاده کرده علی رغم سایر برنامه های آشپزی که متن و فیلم های ساده و بی کیفیتی دارند.

از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن لیست غذایی متنوع برای گیاهخواران است و دسته‌بندی غذاها به غذاهای زیر 400 کالری و غذاهای 20 دقیقه ای و بسیاری دیگر است. البته مطالب این اپلیکیشن به 12 زبان دنیا ترجمه شده که به نوبه خود مهم تلقی می‌شود.

در سال جدید این اپلیکیشن امکان به اشتراک گذاشتن طرز پخت غذاها و ارتباط کاربران را فراهم می کند تا اگر شما هوس غذای ایتالیایی کردید به راحتی بتوانید طرز تهیه اش را از کسی که سالها این غذا را درست کرده بپرسید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.