iPhone X با حاشیه مشکی

مینگ چی کو، تحلیلگر KGI بار دیگر ادعاهایی جدید را در مورد آیفون بعدی با عنوان iPhone X مطرح کرده است. با اپل مگ همراه باشید.

مینگ چی کو در تحلیل جدید خود ادعا کرده اپل خارج از تمام رنگ‌هایی که برای پنل پشتی iPhone X در نظر گرفته، حاشیه پشتیِ تمام مدل‌ها و رنگ‌های این تلفن هوشمند را بارنگ مشکی تولید کرده است.

او ادعا می‌کند که اپل این کار را برای طراحی و زیبایی‌شناسی بهتر انجام داده است تا دوربین‌ها و سنسورها جلویی را مخفی کند. مینگ چی کو در استدلال ادعای اخیر خود می‌گوید درصورتی که اپل از رنگ دیگری برای حاشیه‌های جلویی استفاده کند، سنسورها و دوربین جلویی iPhone X به شکل نقاطی سیاه رنگ درمی‌آمدند که مورد پسند طراحان اپل واقع نخواهد شد. به همین دلیل تیم طراحی اپل برای مخفی کردن این دایره‌های مشکی رنگ چاره‌ای جز استفاده از رنگ مشکی در حاشیه‌ها را نخواهد داشت.

در صورت حقیقت داشتن این مساله، iPhone X که با رنگ‌های سفید، نقره‌ای یا طلایی تولید خواهد شد نیز مانند نسخه مشکی رنگ این محصول دارای حاشیه جلویی مشکی رنگ خواهند بود و رنگ‌ها تنها در پنل پشتی اعمال خواهد شد.

بر اساس شایعات iPhone X در تعداد رنگ‌هایی محدودتر از آن چه تا به امروز از سری آیفون‌ها دیده‌ شده عرضه خواهد شد. نسل بعدی آیفون همچنین دارای قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدیدی است که تا به امروز در تلفن‌های هوشمند اپل دیده نشده است. این تلفن هوشمند که اپل قرار است آن را به مناسبت 10 سالگی اولین نسل آیفون عرضه کند، دارای سنسور دوربین با قابلیت تشخیص سه‌بعدی از طریق لیزر و سیستم احراز هویت بیومتریک تشخیص چهره به همراه صفحه‌ نمایش OLED با کمترین حاشیه ممکن است.

اپل تا دو روز دیگر، یعنی سه شنبه دوازدهم سپتامبر (21 شهریور) از تلفن‌های هوشمند خود در سالن آمفی تئاتر استیو جابز واقع در اپل پارک رونمایی خواهد کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.