طراحی earbud ها با الهام از سربازان جنگ ستارگان

جانی ایو در مصاحبه اخیر خود با وال استریت ژورنال به مسائل زیادی از اپل پارک گرفته تا ایده اصلی طراحی محصولات اشاره‌ کرده است. او در این مصاحبه ادعا کرد که طراحی سفید رنگ و یکپارچه earbudها که در محصولاتی نظیر AirPods و EarPod دیده می‌شود با ایده گرفتن از سربازان جنگ ستارگان ساخته‌ شده است.

Airpods

جانی ایو قرار بود در مصاحبه اخیر با وال‌استریت ژورنال بیشتر در مورد نحوه معماری و ساخت اپل پارک صحبت کند. اما او به‌یک‌باره صحبت را به سمت ایده‌های هیجان‌انگیز در مورد نحوه طراحی earbudها برای iPod هدایت کرد. این طراحی برای ساخت گوشی‌های اولین iPod در سال 2001 مورد استفاده قرار گرفت که به قول جانی ایو، کیفیت و راحتی را در کنار یکدیگر داشت.

سربازان جنگ ستارگان

ایو در ادامه مصاحبه‌اش با وال‌استریت ژورنال اشاره کرد که هندزفری‌های کوچک اپل تا به امروز تغییر زیادی در کیفیت و کارایی به خود دیده‌اند. اما یک‌چیز هرگز در آن‌ها تغییر نکرده و نخواهد کرد؛ آن‌هم دقیقا همان پلاستیک سفید براق به کار گرفته‌ شده در بدنه earbudها است که شبیه سربازهای سفیدرنگ جنگ ستارگان ساخته‌ شده است.

مدیر بخش طراحی و مهندسی اپل در ادامه مصاحبه خود در مورد معماری و نحوه طراحی اپل پارک صحبت کرد و برای بار دیگر اشاره کرد که معماری اپل پارک یک فرایند همه‌جانبه و کامل است که نشانگر طرز دید استیو جابز به زندگی است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.