طبق آخرین آمار منتشر شده از وب سایت تحقیقاتی Strategy Analytics، آیفون کماکان محبوب ترین گوشی سه ماهه نخست 2017 در سراسر دنیا است.

iPhone 7 و iPhone 7 Plus پرطرفدارترین مدل های ارائه شده توسط  Apple به ترتیب با 21.5 و 17.4 میلیون عرضه هستند.

در این میان، پرچمدار برند چینی OPPO، مدل R9 با رقمی معادل 8.9 میلیون عرضه در جایگاه سوم این لیست قرار گرفته در حالی که مدل های میان رده سامسونگ؛ J5 و J3 Galaxy با رقم تقریبی 6.1 و 5 میلیون به ترتیب در رده های چهارم و پنجم جای گرفته اند. دیگر برندها نیز در این لیست، مجموعا چیزی معادل 294.4 میلیون عرضه داشته اند.

iPhone همچنان محبوب ترین گوشی هوشمند جهان

بر اساس گزارش Apple رقم فروش کلی گوشی های iPhone در یک چهارم اول امسال، رقم باور نکردنی 50.8 میلیون دستگاه بوده اما این رقم براساس فروش مدل به مدل رکوردی را نشکسته است!

طبق ادعای تیم تحقیقات Strategy Analytics به طور تقریبی 76.5 درصد از آمار فروش کل 3 ماهه نخست Apple به گوشی هایiPhone 7  و iPhone 7 Plus اختصاص داشته است.

در اواخر، ژانویه تیم کوک، مدیرعامل Apple طی بیانیه ای اعلام کرد که iPhone 7 Plus تبدیل به محبوب ترین و پر فروش ترین سری گوشی های 5.5 اینچی Apple تاکنون شده است. هفته پیش نیز او گفت: ما به طور قابل ملاحظه ای میزان تقاضای این مدل را در بازار دست کم گرفته بودیم و بدون شک برای چند ماه آینده با کمبود عرضه آن در بازار مواجه خواهیم شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.