آیفون Edition، آیفون X یا آیفون 8؟

نام مدل بعدی آیفون در روزهای پایانی انتظار برای این محصول خبرساز شده، بسیاری از خبرگزاری‌های تکنولوژی درباره نام بعدی محصول پل به گمانه‌زنی پرداختند که حاصل این حدس و گمان‌ها، نام‌هایی چون iPhone Edition و یا iPhone X بود.

طبق روال 10 سال گذشته نام این مدل، آیفون 8 پیش‌بینی می‌شود، اما از آن جایی که این مدل در دهمین سال تولد آیفون عرضه می‌شود امکان اینکه نام آن متفاوت باشد نیز وجود دارد.

روز گذشته 9to5Mac خبری منتشر کرد که یک شرکت چینی ساخت کاور آیفون، مدل بعدی اپل را iPhone Edition خوانده است. در پی خبر دیروز خبرگزاری‌های iCulture و Dutch امروز نوشتند که نام مدل بعدی، iPhone X خواهد بود و ادعا کرده‌اند که این خبر از منبعی موثق به دستشان رسیده است.

البته برخی نیز پیش‌بینی کرده‌اند که تولید آیفون 8 کمتر از حد مورد انتظار خواهد بود و بر این اساس امکان دارد که این مدل، آیفون  Edition خوانده شود. اپل در سری دوم اپل واچ نیز مدل سرامیکی‌اش را Apple Watch Edition نامید که به تعداد محدودی تولید می‌شود.

هنوز مشخص نیست که آیا مدل اصلی که در کنفرانس پیش رو معرفی می‌شود آیفون X خواهد بود یا Edition، اما اگر نام بعدی آیفون به مناسبت 10 سالگی آیفون X خوانده شود نیز تعجب‌برانگیز نخواهد بود، دقیقاً مشابه کاری که آیفون با دهمین نسخه سیستم عامل MacOS انجام داد و نام آن را MacOS 10 گذاشت.

خبر خوب این است که تنها چند روز دیگر تا کنفرانس سپتامبر اپل و معرفی محصولات باقی است. تا آن روز تازه‌ترین خبرها درباره رویداد 12 سپتامبر را در اپل مگ دنبال کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.