شایعاتی درباره تأخیر عرضه آیفون های پیش رو

«همیشه چیزهای خوب نصیب کسانی است که بیشتر از سایرین صبر می‌کنند.» به نظر می‌رسد که این جمله استراتژی امسال آیفون برای مخاطبانش باشد!

انتظار می‌رود که اپل در سپتامبر آینده آیفون‌ جدیدش را معرفی و عرضه کند، محصولی که نظر خیلی‌ها را به خودش جلب کرده و سر تیتر این روزهای بسیاری از خبر گزاری‌ها شده اما شایعات مبنی بر تأخیر این محصول اپل ماه‌هاست که به گوش می‌رسد، برخی می گویند که مشکل حذف دکمه Home و Touch ID علت آن است و برخی دیگر می گویند اپل هنوز خط تولید این محصول را راه نیانداخته است!

دیروز اپل مگ خبری از خبرگزاری Forbes منتشر کرد که طرح نهایی و تائید شده آیفون 8 را نشان می‌داد، با این وجود خبرگزاری‌های امروز نوشته‌اند که آیفون 8 تا اواخر نوامبر و یا دسامبر عرضه نخواهد شد و دلیل آن‌ هم این است که OLED آیفون 8 تا دو ماه آینده حاضر نخواهد بود، درواقع شرکتی که OLEDهای آیفون را می‌سازد قادر نخواهد بود تا دو ماه آینده OLED آیفون 8 را آماده کند.

تا اینجای داستان را از ماه آپریل شنیده‌ایم! بسیاری از اخبار و شایعات در این زمینه بارها و بارها منتشر شد و اپل مگ هم چندین خبر در این راستا منتشر کرده، اما موضوع تعجب‌برانگیز خبرگزاری‌های امروز این بود که نه تنها آیفون ‌8 بلکه آیفون‌ 7s و 7s Plus هم به موقع عرضه نمی‌شود و با یکی دو ماه تأخیر به بازار می‌آید!

با این اوصاف باید منتظر شد و دید که آیا اپل می‌تواند سه مدل آیفون‌ امسال را به موقع عرضه کند یا خیر؟ تا آن زمان با اپل مگ همراه باشید تا از اخبار روز شرکت اپل با خبر شوید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.