Touch ID در iPhone 8 جای خود را به فناوری تشخیص چهره می دهد

بسیاری از طرفداران کمپانی اپل، Ming-Chi Kuo  افشا ساز و تحلیلگر محصولات اپل را می شناسند. او تا به امروز پیش بینی های زیادی داشته که اکثرا به حقیقت پیوسته است. و حالا او در مورد Touch ID اظهار نظر کرده است. یک ماه و نیم پیش او در مورد احتمال عرضه iPad Pro 10 inch و اسپیکر هوشمند Siri سخن به میان آورد و جالب اینجاست که پیش بینی او در کنفرانس WWDC 2017 به حقیقت پیوست.

اما حالا یک و ماه نیم پس از پیش بینی در مورد iPad Pro ده و نیم اینچ او بار دیگر پیش بینی های جدیدی در مورد نسل بعدی iPhone مطرح کرده است. موضوع اول صحبت های او بحث حسگر اثر انگشت یا همان Touch ID است. Kuo در مورد این موضوع به وضوح از عدم وجود حسگر اثر انگشت در iPhone 8 صحبت کرده است.

او در یادداشت اخیر خود نوشته است: «از آنجایی که iPhone ساخته شده با صفحه نمایش OLED توانایی تعبیه حسگر اثر انگشت را ندارد، ما فکر میکنیم که اپل برای امنیتِ iPhone 8 از سیستم تشخیص چهره استفاده کند. اگر چنین باشد، معتقدیم که اپل تلاش دارد تا روی قابلیت 3D Touch بیشتر مانور دهد که همین مسئله باعث وجود دشواری هایی برای ساخت iPhone 8 خواهد شد.»

Kuo در یادداشت اخیری که در Bloomberg منتشر شده، به صراحت نوشته که سیستم امنیتی Touch ID در iPhone 8 جای خود را به سیستم تشخیص چهره خواهد داد. این ادعا در همین مدت کوتاه واکنش های بسیاری را برانگیخته است. طبق ادعای Kuo اپل به طور کل سیستم Touch ID را در iPhone 8 کنار می گذارد و همین مسئله باعث نگرانی بسیاری از طرفداران محصولات اپل شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.