دوربین آیفون 8 پلاس؛ بهترین در میان اسمارت فون‌ها

در حالی که آیفون جدید در آزمایش DxOMark برای شکست دادن دستگاه‌های کمپانی‌های دیگر موفق بوده، آیفون 8 پلاس بدون تردید قهرمان همه گوشی‌های هوشمند ساخته شده است.

در نقد و بررسی منتشر شده در روز جمعه، آیفون 8 پلاس با پیشرفت‌های سخت افزاری رتبه عالی را در تمام زمینه‌های آزمایش شده به دست آورد. آیفون 8 با امتیاز 92 و آیفون 8 پلاس با امتیاز 94 رقبای خود را پشت سر گذاشتند.

برای مقایسه قهرمان قبلی این رقابت گوشی گوگل پیکسل با امتیاز 90 بوده است.

 

در مقایسه با نسل قبلی یعنی آیفون 7 دیکسومارک اعلام کرده که آیفون 8 عملکرد بهتری در ثبت تصاویر HDR  داشته است. این کمپانی در تمجید از دوربین جدید حفظ مشخصات و اجزای داخل تصویر را در مقایسه با آیفون 7 پلاس بیان کرده است. بیشترین پیشرفت در زمینه زوم کردن در آیفون 8 پلاس بیان شده است. با به دست آوردن 5 امتیاز بیشتر از آیفون 7 پلاس در طول آزمایش، آیفون 8 پلاس توانست در نمایش فریم و ثبت جزئیات نسل قبلی خود به طرز قابل توجهی بهبود دهد.

دیکسومارک آیفون 8 پلاس

5 امتیاز دیگر هم برای افزایش سرعت پردازش عکاسی به آن آیفون 8 پلاس داده شده است.

مقایسه دوربین آیفون 8 پلاس

آیفون 8 پلاس قابلیت چشمگیری در کیفیت عکس، زوم کردن برای دوستداران عکس از نزدیک و پرتره فوق پیشرفته همراه با امکانات هنری زیادی دارد. به گزارش دیکسومارک این گوشی در بالاترین سطح امتیازات برای تقریبا هر دسته بندی قرار می‌گیرد. به طور مشخص نرم‌افزار پیشرفته آن کار فوق العاده‌ای در ثبت تصاویر پر از رنگ و نور داشته و قابلیت تشخیص چهره بی نظیری دارد.

عکس با گوگل پیکسل

عکس با گوگل پیکسل

عکس با آیفون 8 پلاس

عکس با آیفون 8 پلاس

رتبه دیکسومارک

رتبه دیکسومارک

این کمپانی اعلام کرده که آیفون 10 همراه با داشتن روزنه لنز بازتر از آیفون 8 پلاس به عنوان بهترین در زمینه‌های زوم و عملکرد پرتره قرار خواهد گرفت.

همچنان نمرات عکاسی و فیلمبرداری با هم ادغام شده‌اند. به صورت جدا شده، گوشی گوگل پیکسل دارای نمره 90 در عکاسی و 91 در فیلمبرداری بوده و گوشی آیفون 8 پلاس دارای نمره 96 و 89 به ترتیب برای عکاسی و فیلمبرداری بوده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.