فایل ویدئویی از خط تولید آیفون ۸ فاش شد + ویدیو

کمتر از یک ماه به ضرب العجل تاریخ معرفی آیفون‌های جدید باقی‌ مانده و حالا دو فایل ویدئویی از خط تولید این محصولات فاش شده است. فایل ویدئویی ذکر شده توسط وبلاگ TechTastic منتشر شده که خط تولید انبوه تلفن‌های هوشمند آیفون در کارخانه‌های چینی را نشان می‌دهند.

این کلیپ دارای کیفیت پایینی است و به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران در صحت آن شک کرده اند. با این‌ وجود تصاویر منتشر شده در این دو فایل ویدئویی، نسخه‌های مفهومی تولید شده توسط پرینت سه‌بعدی آیفون 8 را تائید می‌کنند.

در ویدئو 10 ثانیه‌ای بخش اول این کلیپ کارگران در حال پاک کردن سطح بدنه پشتی آیفون جدید هستند و ویدئو 8 ثانیه‌ای بخش دوم، تعداد زیادی از آیفون 8 را در قفسه‌های فلزی نشان می‌دهد.

اپل مدت‌ها است که با کارخانه‌های آسیایی در چین و تایوان نظیر Foxconn برای تولید انبوه محصولاتی مختلف همکاری می‌کند. اپل مفاد قراردادها را به‌گونه‌ای سخت گیرانه تنظیم می‌کند تا هیچ اطلاعاتی از محصولات به بیرون درز نکند. یکی از مهم‌ترین موارد ذکرشده در این قراردادها در مورد مسائل امنیتی نظیر عدم ورود دوربین دیجیتال و تلفن‌های دوربین‌دار است که سعی می‌شود تا اسرار شرکت به‌طور کاملاً ایمن حفظ شوند.

اپل در میان شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری به اسرارآمیز بودن و طبقه‌بندی اطلاعات شناخته‌شده و معمولاً نشت اطلاعات در مورد محصولات معرفی نشده خود را نمی‌پذیرد. در صورت تائید صحت این ویدئوها، همین مساله می‌تواند پایانی بر همکاری اپل با Foxconn  باشد.

پیش از این نیز تصاویری تایید نشده از خط تولید Foxconn فاش شده بود که شایعات قبلی در مورد طراحی آیفون 8 را تایید می‌کرد. تصاویر گذشته قطعات داخلی آیفون 8 را نشان می‌دادند و فاش شدن حقایق بسیاری در زمینه این تلفن هوشمند شدند. یکی از تصاویر ثبت شده از آیفون مرحله EVT یا سنجش اعتبار مهندسی بود که از مراحل پایه‌ای تولید گوشی هوشمند گرفته شده بود. بعد از آن مراحل سنجش اعتبار طراحی یا DVT و سنجش اعتبار تولید یا PVT نیز منتشر شده بود.

ویدیوی منتشر شده از خط تولید آیفون 8 را ببینید.

 

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.