مدیر Foxconn: قیمت آیفون ۸ ارزان نخواهد بود

در طول یکی دو روز گذشته حرف و حدیث هایی درباره آیفون 8 در فضای مجازی از جمله شبکه اجتماعی Weibo منتشر شد که مجدداً آتش شایعات را شعله‌ور کرد. یکی از معاونان فاکس کان در صفحه خود در شبکه اجتماعی Weibo نوشت با توجه به بازدهی پایین تولید صفحات نمایشگر OLED آیفون 8 به‌خاطر دیزاین ویژه آن، قیمت آیفون 8 ارزان تمام نخواهد شد.

از طرفی در صفحات اینترنت نیز عکس‌هایی از رنگ قاب پشت آیفون 8 منتشر شد که البته مشخص نیست چقدر این عکس‌ها معتبر باشند. در این تصاویر علاوه بر رنگ مشکی و سفید آیفون‌هایی با رنگ طلایی مسی نیز وجود داشت.

پستی که در شبکه اجتماعی Weibo درباره قیمت آیفون توسط یکی از مدیران فاکس کان گذاشته شده بود ساعتی بعد پاک شد. در پست معاون فاکس کان به سختی تولید صفحات اسکرین OLED آیفون 8 که شکل غیر معمولی دارند، اشاره و علت گرانی آیفون 8 بازدهی پایین تولید این صفحات که در حال حاضر توسط شرکت سامسونگ در حال تولید است، عنوان شده بود. همچنین وی پیش بینی کرده بود که با توجه به هزینه بالای تولید، بعید است قیمت آیفون 8  ارزان باشد.

آیفون 8 یکی از آن دسته محصولات جدید اپل است که بخش زیادی از اطلاعات آن تا به حال به بیرون درز کرده است و به همین خاطر تقریباً تا به حال همه می‌دانند صفحه نمایشگر آن قرار است چه شکلی باشد و جزئیات آن به چه صورت خواهد بود و به نظر می‌رسد غیر معمول بودن شکل گوشه‌های صفحه نمایشگر آن کار را برای تولیدکنندگان سخت‌تر و زمان‌بر تر از حد معمول کرده است.

این پست به همراه عکسی که از قاب احتمالی آیفون 8 در شبکه‌های مجازی منتشر شد، مجدداً بازار حدس و گمان‌ها را داغ تر کرد. مشخص نیست که آیا اپل برای آیفون 8 از قاب‌های مسی استفاده می‌کند یا این فقط یک شایعه بی پایه و اساس است، اما باید گفت انتخاب این رنگ می‌تواند برای کسانی که منتظر خرید آیفون 8 هستند، بسیار وسوسه انگیز باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.