رندر جدید آیفون ۸، خبر از ترکیب نوار وضعیت با سنسورهای جلو می‌دهد

مجله خبری Forbes بار دیگر رندرهای جدیدی از آیفون 8 منتشر کرده که نشان‌ دهنده ترکیب معنادار نوار وضعیت با بخش بالایی، اطراف اسپیکر و سنسورهای دوربین جلویی است.

Gordon Kelly در نوشته اخیر خود در مورد آیفون 8 ادعا می‌کند که زنجیره تأمین‌کننده شرکت Nodus که در زمینه تولید لوازم جانبی و قاب آیفون فعالیت می‌کند، بر این عقیده است که قسمت بالایی صفحه‌ نمایش 5.8 اینچی iPhone 8، حدود 4 میلی‌متر از هر دو طرف سنسورهای دوربین و اسپیکر صدا، فضای خالی دارد.

این مساله در کنار اینکه صفحه‌ نمایش OLED در iPhone 8 بدون حاشیه ساخته خواهد شد، گمانه‌زنی‌هایی را در مورد ترکیب نوار وضعیت با بخش سنسورها به وجود آورده است.

Gordon Kelly بر اساس این دو نشانه ادعا می‌کند که نوار وضعیت در iPhone 8 با بخش بالایی سنسور ترکیب خواهد شد.

او در ادامه این مطلب نوشته: «مساله دیگری که باقی می‌ماند، نحوه بازطراحی iOS 11 برای تطبیق برش‌ها در قسمت بالایی صفحه‌ نمایش است.» او در ادامه پیش‌بینی خود ادعا می‌کند که آیکون‌ها و نشانگرهای وضعیت باتری و اعلان‌ها در دو فاصله 4 میلی‌متری سنسورهای دوربین با گوشه‌ها قرار می‌گیرند.

پیش‌ از این نیز Kelly یک رندر دیگر از iPhone 8 منتشر کرده بود که ادعا می‌کرد اپل ممکن است Touch ID را در دکمه پاور قرار دهد.

اما حالا او در مطلب جدیدش در مورد مکان دقیق Touch ID کاملاً غیرمطمئن است و در عین‌ حال از بلندتر شدن دکمه پاور اظهار اطمینان می‌کند.

در اوایل ماه جولای، یکی از تحلیلگران حوزه اپل ادعا کرده بود که سیستم تشخیص چهره به‌کلی جای Touch ID را در iPhone 8 خواهد گرفت.

این تحلیلگر ادعا کرده بود که تعبیه سنسور اثر انگشت در پشت پنل OLED غیرممکن است و به‌ احتمال‌ زیاد اپل گزینه Touch ID را به‌کل رها خواهد کرد. اما رندرهایی که از هفته گذشته منتشر شده‌اند، خبر از تعبیه سنسور اثر انگشت در iPhone 8 می‌دهند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.