تصاویر تائید شده از طراحی آیفون ۸ منتشر شد

در مدت یکی دو ماه اخیر با بالا گرفتن شایعات در مورد تلفن هوشمند بعدی اپل، تصاویر و ویدئوهایی از طراحی‌های گوناگون آیفون ۸ در همه‌ جا منتشر شد.این تصاویر تا حدی جدی به نظر می‌رسیدند که حتی بعضی از افراد با پرینت سه‌بعدی بدنه جلویی و پشتی آن‌ها، نسخه‌ای مفهومی از آیفون ۸ درست کردند. در این میان حتی یک شرکت چینیِ تولیدکننده لوازم جانبی تلفن‌های هوشمند، توانست از روی توصیف‌های به‌دست‌آمده توسط یکی از کارمندان کارخانه‌های چینی تولیدکننده قطعات آیفون، قاب مخصوص آیفون 8 را پیش از انتشار این تلفن درست کند.

تصاویر تائید شده از طراحی آیفون ۸ منتشر شد

و حالا مجله خبری Forbes تصاویری از آیفون 8 منتشر کرده که به نظر می‌رسد طراحی نهایی و تمام‌ شده آیفون 8 باشد. Forbes ادعا می‌کند که از تصویر CAD به‌دست‌ آمده از زنجیره تأمین‌کننده آیفون 8 این تصاویر را به وجود آورده است و تصاویر منتشر شده از طریق همین فایل CAD درست‌شده‌اند. این مجله خبری نهایتاً ادعا کرده با وجود اینکه طراحی موردنظر با قاب محافظ تولید شده توسط شرکت چینی مذکور مطابقت دارد، به‌احتمال خیلی زیاد آیفون بعدی دقیقاً با همین شکل و شمایل به دنیا معرفی خواهد شد.

تصاویر تائید شده از طراحی آیفون ۸ منتشر شد

البته همچنان موارد ابهام زیادی در مورد آیفون ۸ وجود دارد. حتی اگر ادعای Forbes درست باشد، تصاویر منتشر شده هیچ اطلاعاتی در مورد سرنوشت Touch ID به ما نخواهند داد. Forbes در ادامه ادعا می‌کند که حتی اگر Touch ID در پشت پنل OLED قرار نگیرد، اپل می‌تواند آن را در بخش دکمه Power قرار دهد، چراکه این دکمه به نسبت نسل‌های قبلی آیفون تا حدودی بزرگ‌تر شده است.

تصاویر تائید شده از طراحی آیفون ۸ منتشر شد

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.