پالت رنگ‌های المپیکی آیفون تکمیل می‌شود؟

چند روز پیش عکسی با کیفیت و رزولوشن پایین از آیفون 8 در صفحات شبکه اجتماعی Weibo منتشر شد که  حسابی خبر ساز شد. در این عکس قاب آیفون 8 به رنگ مسی بود.

پراکنده شدن اخبار، شایعات و عکس‌هایی مانند این در روزهای پایانی باقیمانده تا رونمایی از آیفون‌های جدید چیز جدیدی نیست و بازار این شایعات بخصوص در روزهای آخر همیشه داغ است. در این میان بعضی از آنها بی اساس و بعضی هم درست هستند که البته تشخیص آنها از هم کار آسانی نیست. شایعه مربوط به رنگ جدید اپل هم از همین دسته شایعات است که ممکن است درست یا بی‌اساس باشد.

عکس‌هایی که از رنگ جدید اپل منتشر شد با واکنش‌های مختلف روبرو شد. صفحات اینستاگرام از همین حالا پر شده از عکس‌ها و کامنت‌های مشتاقانه طرفداران رنگ جدید و همچنین نظرات منفی کسانی که این رنگ را خیلی نپسندیده‌اند.

به هرحال با توجه به اینکه کیفیت عکس‌ها خیلی بالا نیست و از طرفی هم ممکن است رنگ دقیق گوشی به‌خاطر نورپردازی در عکس درست منعکس نشده باشد، الان برای نظر دادن خیلی زود است و ممکن است برخلاف شایعاتی که الان دهان به دهان می‌چرخد، چند ماه دیگر با رنگی متفاوت از آنچه در عکس معلوم است، روبرو شویم.

فراموش نکنیم که امسال دهمین سالگرد رونمایی از آیفون‌های اپل است و به همین خاطر احتمالاً اپل سعی می‌کند چیزی خاص و نو به بازار عرضه کند. در حال حاضر رنگ آیفون 7 و 7 پلاس موجود در بازار، مشکی دودی، مشکی ، طلایی، Rose Gold، و نقره ای است و در نسخه ویژه آنها رنگ قرمز هم گنجانده شده است. چند هفته پیش هم عکس‌هایی از گوشی‌های نوکیا به رنگ مسی منتشر شد.

اما اگر رنگ طلایی عکسی که از آیفون 8 دیدیم در واقع برنز باشد چه؟ رنگ برنز با رنگ مس اگرچه نزدیک به هم هستند اما با هم فرق می‌کنند همانطور که گفتیم ممکن است به‌خاطر نورپردازی رنگ اصلی گوشی آن‌طور که واقعا هست منعکس نشده باشد.

با اضافه کردن رنگ برنز پالت رنگ‌های المپیکی آیفون تکمیل می شود: طلایی، نقره ای و حالا برنز. درست ماننده مدال‌های المپیک.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.