آیفون ۸ آبان به بازار عرضه می‌شود

از اوایل سال زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که احتمالاً تولید آیفون جدید طبق برنامه زمانی همیشگی پیش نخواهد رفت و این چند هفته اخیر نیز شایعات در این زمینه بیشتر و بیشتر شده‌اند.

امروز روزنامه Economic Daily News خبر داد که تولید  آیفون‌های جدید از جمله آیفون 8 و 7s تازه شروع شده است و این یعنی اینکه فعلاً به این زودی‌ها خبری از ورود آن‌ها به بازار مصرف نخواهد بود. بر اساس این خبر گوشی‌های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی جدید احتمالاً در ماه آگوست (مرداد) یعنی یک ماه بعد از موعد نرمال عرضه آیفون‌های جدید وارد بازار می‌شوند. عرضه گوشی 5.8 اینچی OLED آیفون نیز احتمالاً تا نوامبر (آبان) به طول می‌کشد.

قبلا نیز برخی از منابع پیش‌بینی کرده بودند که بخاطر بازدهی پایین تولید مدارها، قطعات حسگر لمسی سه بعدی و نمایشگر OLED احتمالاً آیفون 8 آبان به بازار عرضه می‌شود. البته دلیل این تاخیر فقط دیر آماده شدن قطعات سخت افزاری نیست بلکه در بخش نرم افزار نیز تنظیمات برخی قابلیت‌ها مانند شارژ وایرلس و حسگر سه بعدی هنوز کامل نشده است. این دست تاخیرها در عرضه محصولات جدید به بازار چیز تازه‌ای نیست اما به نظر می‌رسد که این بار تاخیر آیفون 8 پر سر و صداتر از قبل شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.