تصاویر برد اصلی iPhone 7s فاش شد

روز گذشته Benjamin Geskin در حساب توییتر خود تصویری از 4 برد مدار منطقی منتشر کرد و ادعا کرد که این بردها متعلق به iPhone 7s Plus است. با اپل مگ همراه باشید.

بسیاری از تحلیلگران صحت این تصویرِ جدیدِ منتشر شده را از طریق مکان قرار گرفتن پیچ‌ها تائید کرده‌اند، اما با این‌ حال برخی با ادعای اینکه ضخامت بردهای نشان داده‌ شده در تصویر مذکور، بیشتر از برد مدار منطقی به‌ کار رفته در iPhone 7 است، در مورد صحت و درستی آن تردید کرده‌اند.

از طرفی تلفن هوشمند دیگری که قرار است تا پایان سال جاری میلادی در کنار iPhone 7 و iPhone 7s عرضه شود، تلفن هوشمند رده‌ بالای اپل، منتسب به آیفون 8 است که بر اساس شایعات قرار است با طراحی خاصی از برد مدار منطقی به شکل L و به همراه پکیج باتری دوسلولی ساخته شود. همین مساله باعث شده تا برخی از تحلیلگران این برد را به آیفون 8 نسبت دهند.

تصاویر برد اصلی iPhone 7s فاش شد

شایعات همچنین تأکید دارند که طراحی فوق، به‌منظور تعبیه صفحه‌ نمایش OLED در آیفون 8 به کار گرفته‌شده است. همچنین بر اساس تحلیل‌ها، برد مدار منطقی در هر سه مدل مدار منطقی بعدی قرار است انباشتگی کمتری از قطعات داشته باشند و حداقل یکی از این آیفون‌ها مجهز به چیپ قدرتمند جدید اپل، یعنی A11 و مودم اینتل برای برقراری ارتباط موبایلی باشند.

تصاویر برد اصلی iPhone 7s فاش شد

Benjamin Geskin در تصویر منتشر شده، مکان‌های چیپ A11، مودم ارتباطی اینتل و عبارت «تولیدشده در اوایل آگوست» را نشان داده که با تصاویر منتشر شده در هفته گذشته تطابق زیادی دارد. هفته گذشته  در شبکه‌های اجتماعی GeekBar و Weibo تصاویری منتسب به چیپ A11 منتشر شده بود که قسمت‌های پشتی و جلویی این پردازنده را نشان می‌داد.

تصاویر برد اصلی iPhone 7s فاش شدتصویر منتشر شده در GeekBar

بر اساس این تصاویر، شرکت TSMC به‌عنوان تأمین‌ کننده این چیپ تعیین‌ شده که تا حدودی با تصویر منتشر شده توسط Benjamin Geskin مطابقت دارد. در بخش کوچکی برد مدار منطقی تصویر جدید، عبارت manufactured in early August دیده می‌شود که نشان از جدید بودن این برد دارد. جالب اینجاست که برد مدار منطقی iPhone 7 نیز در اواخر آگوست سال گذشته، یعنی در همین بازه تاریخی امسال منتشر شده بود.

تصاویر برد اصلی iPhone 7s فاش شد

با این وجود هنوز برخی از تحلیلگران در مورد برد نشان داده شده در تصویر شک دارند. برخی از این تحلیل گران ادعا میکنند که این برد متعلق به آیفون 8 نیست و به  iPhone 7s تعلق دارد. تاکنون شایعات و اخبار تایید نشده زیادی از آیفون های بعدی منتشر شده‌اند. بر اساس این شایعات هر سه مدل iPhone 7s ، iPhone 7s Plus و iPhone 8 قرار است طی رویدادی که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود معرفی شوند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.